Nasıl Farmasi Üyesi Olabilirim

Nasıl Farmasi Üyesi Olabilirim

Nasıl Farmasi Üyesi Olabilirim

Farmasi üyesi olmak oldukça kolaydır. İnternet sitemizde yer alan üyelik formunu doldurursunuz. Üyelik formunda yer alan sponsor bölümünde seçim yaparsanız. Eğer sponsorunuz yoksa, sistem otomatik olarak size sponsor atayacaktır. Farmasi üyelik işlemlerinde, sistemin size otomatik olarak atadığı sponsor tarafından aranırsınız. Farmasi danışmanı, sponsor olarak adlandırılır.

Farmasi kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra, farmasi danışmanı, sistem hakkında sizi arayarak gerekli olan bilgileri verir. Sisteme tanımladığınız telefon numarasına, sizin için ayrılan panele giriş yapabilmeniz için kullanıcı adı ve şifrenin olduğu mesaj gelir.

Panelinizde bulunan online katalogdan, dilediğiniz siparişi verebilirsiniz. 

Farmasi Üyelik bilgileri Nelerdir

Farmasi üye ol adımlarını gerçekleştirirken, üyelikle ilgili bazı uyarılarla karşılaşacaksınız. Özellikle birçok kişinin merak ettiği sorulardan bir tanesi de, üyelik bilgilerinin neler olduğu ve gizliliktir.

Üyelik bilgilerinin gizliliği ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara, web sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu sitede, kişisel verilerin korunması hakkında bilgi verilmektedir.

Üye olurken kişisel bilgilerinizden bazılarını, kayıt formuna yazarsınız. Adınız, soyadınız, telefon numaranız ve adres bilgileri gibi üyelik bilgileri kayıt olmak için sizden istenecektir.

Farmasi Üyelik Şartları Nelerdir

Sisteme üye olmak için 18 yaşından büyük olmanız yeterlidir. Herhangi bir diploma şartı yoktur. Yalnızca üyelik şartlarını kabul etmeniz yeterli olacaktır. Farmasi üyelik şartları ve diğer üyelik bilgileri ile ilgili, Farmasiye Kimler Üye Olabilir linkindeki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Farmasi firması, sizlerden güvenlik nedeniyle bazı belgeleri talep edebilir. Üye olmak için bu belgeleri tamamlamanız gerekebilir.

Yalnızca kişiler değil, şahıs şirketleri de sisteme üye olabilirler. Şahıs şirketlerinde ise en fazla iki kişiden oluşan şirketler, sisteme kabul edilirler.

Farmasi sisteminde sponsor olmadan üyelik yapılmamaktadır. Kayıt formunda sponsor kodu girmeseniz bile, sistem size otomatik olarak sponsor atayacaktır.

Daha önce sisteme kayıt olmuş girişimcinin, birinci dereceden akrabaları üye olarak kabul edilmez. Haksız rekabetin önüne geçmek adına, firma böyle bir önlem almıştır.

Farmasi Kayıt Ücreti Var Mıdır

Üye olmak isteyenlerden gelen sorulardan bir tanesi de, üyelik işlemlerinin ücretli olup olmadığıdır. Farmasi üyeliği ücretsizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir