Nafiye Verim

Nafiye Verim

Ben NAFİYE VERİM

Ben Nafiye Verim 19 yıldır Almanya Gladbeck’de yaşıyorum. Almanya’nın psikolojisini, çalışma şartlarını ve insanların nasıl başarılı olabilecekleri konusundaki ince detayları çok iyi bildiğimi düşünüyorum. Zaten 2 yıldırda farmasi ailesindeyim. Almanya için cok güzel bir ön çalışma yaptım, yapıyorum ve bundan sonrada durmazksızın calışacağım. Harika bir ekibim var ve neredeyse her gün gerçekleşen ürün eğitim toplantılarımız, farmasi toplantılarımız ile alt yapınızın sağlam bir şekilde oluşmasına ve harika kazançlar elde etmenize destek oluyoruz.

Sağlam bir başlangıç sizi basarıya götürür. doğru firma, doğru sponsor ve doğru eğitimler ile farmasinin kazançlı dünyasında kazanmamak için hiçbir sebep yok. Kazandırdıkça kazandıran bir sistem olan farmasi’de kazancınız verdiğiniz emek ile orantılı bir şekilde ilerler. bu işte patron sensin. herkes kendi işinin patronu. Çalışma saatlerini çalışma ortamını kendin belirleyip doğru yönlendirmeler ve eğitimler ile muhteşem kazançlara ulaşmak senin elinde. Almanya da ilk başlayanlardan olmak ve kendine bir şans vermek için Ilk adimi şimdi atabilirsin. Denemekten başka kaybedeceğin hiçbir şey yok.

Bende bu düşünceyle çıktım bu yola ve hergün büyüyen ekibim ile muhteşem bir şekilde ilerliyoruz. Denediğim için hiç pişman olmadım. Seninde kaybedeceğin birşey yok, ama ya kazanırsan? güzel olmaz mı? Sadece para değil harika iş arkadaşları kazanır ve kendinize eskisinden çok daha fazla değer vermeyi öğrenirsiniz farmasi ile. çünkü başardıkça kendinizi çok daha iyi hissedersiniz.güzel ekibimde aile ortamında gibi hem sohbetimizi edip hem işimizi konuşup hemde başarılı olmanın püf noktalarını konuşuyoruz. Yüzlerce arkadaşımın iyiki başladık demeleri bence tesadüf olamaz. Şimdi kendine şans verme sırası sende.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir