Farmasiye Kimler Üye Olabilir

Farmasiye Kimler Üye Olabilir

Farmasiye Kimler Üye Olabilir

18 yaşını doldurmuş, erkek ya da kadın herkes, Farmasi sistemine üye olabilir. Üyelik için T.C. kimlik numaranızı, kayıt formuna yazmanız gerekiyor. Buradaki amaç, sahte hesapların önüne geçmek ve gerçekten kazanç sağlamak isteyen kişilerin sistemde yer almasının istenmesidir. Farmasi üyelik işlemleri oldukça kolaydır. İnternet sitemizdeki formu doldurarak ve ya iletişim bilgisinden bize ulaşarak, üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Farmasiye Üye Olmak İstiyorum

İki şekilde sisteme üye olabilirsiniz. Danışman olarak sistemde yer alan kişilerin altında ya da doğrudan firmanın sitesine girerek üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz.
Yeni başlayanların birçoğu, danışman altında sisteme üye olmaktadır. bunun nedeni, sistemi iyice öğrenene kadar, danışmandan yardım almak ve kazancı garantilemektir.
Eğer danışman altında kayıt olmak isterseniz, Farmasi kayıt işlemleri adımını tamamladıktan sonra, sponsor kodunu girersiniz ve danışmanınız sizlerle iletişime geçer. Gerekli olan tüm bilgileri ve yönlendirmeleri, danışmanınızdan sağlayabilirsiniz.

Firmanın sitesinden ve doğrudan üye olursanız, birçok bilgiyi kendiniz edinmek zorundasınız. Eğer bu yolu seçerseniz, firmanın sitesindeki bilgileri incelemenizi tavsiye ederiz. Daha önceden bu işi yapmış olan kişilerden de yardım alabilirsiniz. Ayrıca satış yaptıkça deneyim kazanacak ve daha yüksek konumlara gelebileceksiniz.

Farmasi Üye Olma Şartları

Her ne kadar sisteme üye olma şartının yalnızca 18 yaşında olmak olduğu söylense de, üye olmanın diğer şartlarının da bilinmesi gerekmektedir. Daha doğrusu üye olurken, firmanın koymuş olduğu kurallar peşinen kabul etmiş sayılırsınız. Web sitemizden sözleşme dosyasını indirerek üyelik sözleşmesinin tamamını okuyabilirsiniz. sözleşmeden bazı örnekler vermek gerekirse:

Farmasi üyelik şartları arasında, sistemde birinci derecede size yakın bulunan akrabanızın olmaması gerekiyor.
• Size gönderilen ürünleri doğrudan satış yöntemi dışında satmanız durumunda, üyeliğiniz feshediliyor.
• Ayrıca firmanın itibarını zedeleyecek davranışlarda bulunmak da fesihle sonuçlanan davranışlar arasında yer alıyor. Üye olabilmeniz için girişimci sözleşmesini iyi okumalı ve sisteme ondan sonra kayıt yaptırmalısınız.

Farmasi Üyelik Hediyeleri

Üyelere verilen hediyeler yapılan satışa göre her ay güncellenmektedir. Mesela 500 TL tutarında bir satış gerçekleştirdiğinizde, satış yaptığınız ayın kataloğundan hediye ürün seçebiliyorsunuz. Seçtiğiniz hediye ürün kataloğunda yer alan ve hediye ibaresi bulunan ürünler oluyor. Yani katalogdaki istediğiniz ürünü hediye olarak alamıyorsunuz.
Diğer üyelik hediyeleri türlerinden bir tanesi de, danışmanların kurdukları ekiplere, satış teşviki sağlamak için verilen hediyelerdir. Mesela danışman Ocak ayı için hedef belirledi ve 4 bin puanlık satış yapan herkese çeyrek altın verileceğini duyurdu. Tabi ki çeyrek altın hediyesi tek bir kişiye veriliyor. 4 bin puanlık satış yapan kişiler arasında yapılan çekiliş sonrasında, altın hediyesini kazanan kişi de belirlenmiş oluyor.

Üyelik hediyelerinden bazı örnekler, aşağıda verilmiştir.

Hoş geldin Hediyesi: ilk ay belli bir tutarda sipariş verdiğinizde, Extreme Curl Maskara 14 Ml, CC Krem 50 ML ürünleri hediye olarak veriliyor. Tekrar hatırlatacak olursak, bu ürünler hediye ibaresi yazan ve o ayın kataloğunda yer alan ürünlerdir.

Farmasi Üyelik Sitesi

İnternet sitemize girerek, kayıt olabilir ve ürün kataloğunuzu alabilirsiniz.

Farmasiye Kimler Üye Olabilir” te bir düşünce

  1. Pingback: Nasıl Farmasi Üyesi Olabilirim - Farmasi Kozmetik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir