Farmasi Winter El Kremi Shea Yağı

Farmasi Winter El Kremi Shea Yağı

Binlerce yıllık geçmişe sahip olan Shea Yağı, ciltte mucizeler yaratan bir madde olarak bilinir. Günümüz kozmetik ürünlerinde yoğun şekilde kullanılan mucizevi yağ, cilt tarafından hızla emilir ve sağlıklı yapıyı koruyan bir tabana görünümü sunar. İşte bu mucizevi etkiyi içeriğinde barındıran Farmasi Winter El Kremi Shea Yağı zengin formülü sayesinde el ve cilt bakımı konusunda uzmandır. Shea Yağı’nın sahip olduğu A, D, E ve F vitaminleri elleri besler ve ihtiyacı olan nemi geri kazandırır. Özellikle kış mevsiminin çetin hava koşullarında son derece besleyici ve koruyucu özellik sunan krem ile çok daha güzel, dinamik ve yumuşacık ellere sahip olacaksınız.

Güçlü Nemlendirmenin Farkını Yaşayın

Tamamen bitkisel özelliklere sahip olan Farmasi Winter El Kremi Sha Yağı içeriğinde zararlı bir kimyasal madde yer almaz. Hafif ve yumuşak jel dokusu, cilt tarafından hızla emilir ve yağlı bir his bırakmaz. Hali hazırda çok kurumuş ve çatlamış ellerde bir miktar daha fazla kullanılarak, dairesel hareketler ile masaj yapılırsa çatlaklar kısa sürede iyileşir. Sadece kış mevsiminde değil, yazın kurutucu etkisi karşısında da Shea Yağı’nın besleyici özelliğini kullanabilirsiniz. Yalnızca eller değil, kurumuş ve nemsiz kalmış diğer vücut alanlarında da güvenle kullanılabilir.

Pürüzsüz, Sağlıklı ve Aydınlık Ellere “Merhaba” Deyin

Antioksidan yapısı ve besleyici özelliği sayesinde daha ilk kullandığınız anda Shea Yağı’nın farkını ellerinizde hissedebileceksiniz. İhtiyacınız olan anlarda bir miktar kremi ellerinize uygulayın yeter. Gerginlik ve kuruluktan eser kalmadığını, hızlı emilimi sayesinde yumuşacık hissettirdiğini fark edeceksiniz.

Temiz içeriği ve herhangi kimyasal bir madde içermemesi sayesinde en narin alanlarda bile Farmasi Winter El Kremi Shea Yağı‘nı kullanabilirsiniz. Öyle ki nemini kaybetmiş göz çevresinde, çatlamış dudaklarda ve boyun bölgesinde güvenle kullanabilirsiniz. Sadece yıpranmış ciltte değil, metropol hayatının yıpratıcı etkisine karşı Shea Yağı’nın benzersiz özellikleri ile kendinize doğal bir kalkan yaratabilirsiniz. Cildiniz için uzun süreli bir koruma isterseniz, düzenli olarak sabah ve akşam kullanmanız yeterlidir. Doğal içeriğin dayanılmaz konforunu yaşamak hiç bu kadar kolay olmamıştı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir