Farmasi Üyelik Formu

Farmasi Üyelik Formu

Farmasi Üyelik Formu Neleri İçerir

Dünyanın birçok ülkesine ürün gönderen Farmasi sistemine kolaylıkla üye olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, sayfamızın en altında yer alan “Girişimci ol” bağlantısına tıklamak ve karşınıza çıkan sayfadaki üyelik formunu doldurmak olacaktır. Farmasi yelik forumunda sırasıyla aşağıdaki unsurlar yer alır:

Ad ve Soyad Bölümü: Adınızı ve soyadınızı girdiğiniz bölümdür.

T.C. Kimlik No: Nüfus cüzdanınızda yer alan Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı bu bölüme girmelisiniz. Eğer kimliğiniz eskiyse ve T.C. kimlik numaranızı bilmiyorsanız, Nüfus müdürlüğünden öğrenebilirsiniz.

E-Posta Adresi Bölümü: Farmasi yeniliklerinden haber olmak ve üyeliğinizle ilgili bilgilerin ulaşması için e-posta adresinizi girdiğiniz bölümdür.

Doğum Tarihi bölümü: Doğum tarihinizi bu bölüme; gün, ay ve yıl olacak şekilde girmelisiniz.

Cinsiyet: Girdiğiniz cinsiyet bilgilerine göre, Farmasi sizlere farklı ürün tanıtımları yapacak ve gerekli bilgileri e-posta adresinize gönderecektir.

İl ve İlçe Bölümü: İkamet adresinizin yer aldığı il ve ilçe bilgilerini bu bölüme girebilirsiniz.

Adres Satırı Bölümü: Açık adresinizi bu alana girmelisiniz. Girdiğiniz adres bilgileri doğrultusunda düzenli olarak adresinize ürün kataloğu gönderilmektedir.

Posta Kodu Bölümü: İkamet ettiğiniz bölgenin posta kodunu girerek, adresinize gönderilecek olan ürünlerin ya da ürün kataloglarının yanlış adrese gitmesini engellemiş olursunuz.

Cep Telefonu Bölümü: GSM numaranızı girerek, Farmasi danışmanlarıyla etkileşim halinde olabilirsiniz.

Sponsor Kodu Bölümü: Sizi Farmasi sistemi ile tanıştıran ya da sisteme dahil olmanızı sağlayan kişiden alacağınız kodu bu bölüme girebilirsiniz. Sponsoru kodu rasgele rakamlardan oluşan 7 haneli bir sayıdır.

Farmasi Üyeliği Avantajlı mıdır

Performansınıza bağlı olarak daha çok kazanabilirsiniz. Çalışma zamanınızı ve yerinizi tamamen siz belirlersiniz. Günümüzde serbest çalışmayı tercih edenlerin sayısı, gittikçe artmaktadır. Farmasi üyelik sistemi, serbest çalışma koşullarına tamamen uygundur. Başka bir işte çalışarak, Farmasi üyeliğinden de ek gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca yeni insanlarla tanışabilir ve sosyal bir ortam oluşturabilirsiniz.

Farmasi üyelik formu sisteminde dilediğiniz kadar ürünü, piyasa değerinden %40 daha indirimli olarak alabilirsiniz. Bu da demektir ki satın aldığınız tüm ürünlerden %40 oranında kar elde edebilirsiniz.

Farmasi Üye Olanlar Ne Kazanıyor

Farmasi üye ol sisteminde, birçok kazanç ve avantaj sizleri bekliyor. Düzenli olarak satış yaptığınızda, kariyer basamaklarını hızla tırmanabilir ve daha yüksek kar oranlarıyla ürün satışına hak kazanmış olursunuz.

Alt ekiplerinizi kurarak, liderlik kariyeri elde edebilirsiniz. Lider pozisyonunda olanlar, alt ekiplerinden de kazanç elde ederler.

Yapacağınız alışveriş miktarına göre, hediye kulübüne üye olabilir ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Diğer sistemlerdeki gibi zorlama yoktur. Farmasiden dilediğiniz kadar ve dilediğiniz zaman ürün satın alabilirsiniz. Ürün siparişi verdiğinizde kısa sürede kargoyla ürünler evinize teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir