Farmasi Üye Kazancı Ne Kadar

Farmasi Üye Kazancı Ne Kadar

Farmasi üye kazancı ne kadar klasik ticaretten farklı olarak, Farmasi üye kazancı uygulanan sistem sayesinde daha fazla olmaktadır. Bunu bir örnekle açıklamak gerekirse, öncelikle klasik ticarette nasıl kazanç sağlanır, kısaca bahsetmek gerekecektir.

Klasik ticarette, fabrikada üretilen ürünler dağıtımcılara ulaştırılır. Dağıtımcılar mağazalar ile anlaşır ve ürünleri mağazaya getirirler. Mağaza kar oranını ürünlere koyar ve müşteriye satarlar. Görüldüğü üzere, üretilen ürünler birçok aşamadan sonra ve üzerine kar miktarları koyularak, müşteriye ulaşmakta ve aslında müşteriye daha pahalıya mal olmaktadır. Nedeni ise maliyetin yükselmesidir.

Farmasi sisteminde ise ürünler fabrikadan, Farmasi danışmanına ulaşır. Danışmandan da doğrudan müşteriye satışı gerçekleştirilir. Doğrudan satış adı verilen bu sistem sayesinde, maliyet daha az olmakta ve danışman kazancı da çoğalmaktadır.

Bu şekilde uygulanan sistemde üyelik kazancı %30-%40 arasında gerçekleşmektedir. Mesela Farmasi kataloğundan 59,95 TL değerinde bir parfüm sipariş ettiniz. Üye olduğunuz için size geliş fiyatı %30 indirimli olacaktır. 46,11 TL /100 x 30 = 13,83 TL net karınız gerçekleşecektir. Katalogda bulunan Dr. Cevdet Tuna ürünlerinde bu oran %40, diğer ürünlerde ise %30 olarak gerçekleşmektedir.

Tabi ki farmasiye üye olmak, yalnızca yukarıda örnek verdiğimiz kazancı sağlamaz. Aynı zamanda aşağıdaki sıraladığımız kazançları da elde edebilirsiniz:

• Aylık olarak düzenlenen kampanyaları takip ederek, ilave kazançlar elde edebilirsiniz. Mesela aylık 600 TL satış gerçekleştirmişseniz, teşvik puanı kazanırsınız ve bu da satış kazanç oranına yansır.
• Her ay kataloglarda fiyatlar artabilir. Katalogları takip ederek de ilave kar elde edebilirsiniz.
• Yeni üyeler bularak, kariyerinizde yükselebilir ve ilave ücretler kazanabilirsiniz.

Farmasi Üyesi Olmak Ne Kazandırır

Farmasiye üye olmak, sizlere:

• Aylık olarak düzenli bir gelire sahip olursunuz.
• Kariyer yapma olanağınız olur.
• Tüm gün bir işte çalışıp, Farmasi üyeliği ile de ek gelir elde edebilirsiniz.
• Ekonomik durumunuz hiç olmadığı kadar düzelir.
• Ne kadar çok satış yaparsanız, o kadar çok kazanırsınız.
• Sosyalleşirsiniz, yeni insanlarla tanışırsınız.

Farmasiye Nasıl Üye Olunur

İki farklı şekilde, Farmasi sistemine üye olabilirsiniz. Dilerseniz internet sitemizden üyelik formunu doldurabilir ve üye olabilirsiniz.

Farmasi üye ol yönergelerini takip ederek, kısa sürede üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Farmasiye Üye Olmak için Neler Gereklidir

18 yaşını dolduran herkes, Farmasi sistemine üye olabilir. Üyelik işlemleri oldukça kolaydır. Yalnızca sizden istenen bilgileri, üyelik formuna girmeniz yeterli olacaktır. Farmasi kayıt şartı, yerine getirildikten sonra, adresinize ücretsiz katalog gönderilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir