Farmasi Terracotta Highlighter Aydınlatıcı Pudra

Farmasi Terracotta Highlighter Aydınlatıcı Pudra

Cildinizde ışığın değdiği yerleri daha çok vurgulamak ve aydınlatmak istemez miydiniz? O halde Farmasi Terracotta Highlighter Aydınlatıcı Pudra ile yüzünüze ışıltılı bir dokunuş zamanı. Birçok ünlülün strobing makyaj denilen tekniğini artık siz de uygulayabileceksiniz. Elmacık kemiklerinizin üzeri, kaşlarınızın arası, çene ucu ve burun çizginiz üzerinde doğal bir ışıltı yaratarak daha aydınlık ve daha canlı görünen bir cilde dakikalar içerisinde kavuşabilirsiniz.

Farmasi Terracotta Highlighter Pudra İle Güzelliğiniz Gölgede Kalmasın

Terracotta” kavramından da anlaşılacağı üzere, fırınlanmış bir pudra yapısına sahip olan aydınlatıcı pudra muadillerine göre çok daha yüksek pigment özelliği sergiliyor. Bu özelliği ile daha az tozutan ve rengini mükemmel veren Farmasi Terracotta Highlighter Aydınlatıcı Pudra her ten rengine yakışacak bir ton sergiliyor. Tam bir şampanya rengine sahip olan pudra esmerlerde beyaz, açık tenlilerde de koyu durmayan bir özelliğe sahip olması ile dikkatleri üzerine topluyor.

Highlighter fırçası ile kolayca uygulanabilen pudrayı dilerseniz parmaklarınız ile de uygulayabilirsiniz. Doğal ışıltısını simden değil, ışıltılı-ıslak görünümünden alan pudrayı kullandığınız anda yüzünüzde yokmuş gibi hafif hissedeceksiniz. Oldukça doğal bir yapı sergileyen yapısı toz formunda olmasına rağmen pudra gibi toz görünüme sahip olmaması ile makyaj severlerin kalbini çalıyor.

Sağlıklı Işıltılar Saçın

Yumuşak yapılı ve oldukça doğal duran bir aydınlatıcı arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Toz toz durmayan, kremsi ve cildiniz ile âdeta bütünleşen bir aydınlatıcı arıyorsanız Farmasi Terracotta Highlighter Aydınlatıcı Pudra‘ya bayılacaksınız. Doğal gün ışığında ıslak gibi görünen yapısı muhteşem görünmenizi sağlayacak. Günlük makyajda rahatça tercih edebileceğiniz pudrayı; gece makyajınızda göz pınarlarına, dudak üzerine ve kaş kemiğine uygulayarak kusursuz bir görüntüye imza atabilirsiniz.

Makyajınıza etkili ve aydınlık bir son dokunuş yapmak, şık görüntünüze dikkat çekici bir ayrıntı katmak isterseniz Farmasi Terracotta Highlighter Aydınlatıcı Pudra kullanabilirsiniz. Uygulamayı elmacık kemiklerinde C formunda yapmak için yelpaze formundaki fırça kullanmanız tavsiye edilir. Böylece kusursuz bir uygulama ile daha mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir