Farmasi Tahıllı Kahve

Farmasi Tahıllı Kahve

Farmasi Tahıllı Kahve

Farmasi Nutricoffee Tahıllı Kahve

Ülkemizde ve dünyada kahve alışkanlığı çok çok eski tarihlerde başlamış olsa da son yıllarda farklı kahve markalarının da ülkemize girmesiyle birlikte kahve tüketimi ülkemizde büyük bir yükselişe geçmiştir. Artık ülkemizde de çok farklı sayıda marka ve tat bulunduğu ve insanların kahve tüketim alışkanlığı arttığı için kahve sevenler öncelikle sağlıklı ve sağlığa yararları kahveleri tüketmeye özen göstermektedir. İlk olarak Hindiba Kahvesi ile kahve severlerle buluşan Farmasi, ihtiyaçları ve sağlıklı tüketim gerekliliğini göz önünde bulundurarak Farmasi Tahıllı Kahve ürününü de satışa çıkarmıştır.

Farmasi Tahıllı Kahve Özellikleri

Sağlık ve içim güzelliğini korumak adına kahvelerin tazeliğine önem verilmesi gerektiğinden kutu içerisinde 2 gramlık 16 adet paket bulunmaktadır. Farmasi Tahıllı Kahve içeriğinde %40 oranında kahve, %60 oranında çavdar ve arpa karışımı bulunmaktadır. Bu kahve gün boyu enerjinizi korumaya yardımcı olurken kilo kaybı konusunda da size yardımcı olacaktır. Arpa tahılları ve çavdar bilindikleri üzere besin değerleri bakımından oldukça zengin içeriklere sahiptirler. Vitamin, mineral ve karbonhidrat içerirler. E ve B1 vitamin kaynağıdırlar. İçerdikleri yüksek orandaki lif nedeniyle vücuttaki glükoz salınımı azalır ve kandaki şeker seviyesi kontrol altında tutulur.

Tokluk hissini artırırlar. Nutricoffee Tahıllı Kahve tüm bu sebeplerden dolayı oldukça sağlıklı olmasının yanı sıra, içeriğindeki kahve oranı sayesinde bıraktığı damak tadı yüzünden kahve tiryakileri için vazgeçilmez bir ürün olmuştur. Ülkemizde Türk kahvesi ve klasik çözünebilir kahveler dışındaki farklı aromalı kahveler oldukça yüksek fiyatlarla satışa sunulmasına rağmen, her daim kullanıcıların ihtiyaçlarını ön planda tutan Farmasi, bu ürünü de oldukça makul fiyatı ile kahve sevenlerle buluşturmaktadır.

Farmasi Tahıllı Kahve Nasıl Tüketilir?

Nutricoffee Tahıllı Kahve kutusu içerisinde her biri 2 gramlık 16 adet çözünebilir kahve paketi bulunmaktadır. Bir paketi fincana boşalttıktan sonra üzerine kaynatılmış ve bir dakika kadar bekletilmiş sıcak su eklenir. Karıştırdıktan sonra direkt içebilirsiniz. Damak zevkinize göre süt, şeker ve süt tozu da ekleyebilir, isterseniz tarçın da ekleyerek farklı bir tada erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir