Farmasi Rüya EDP Kadın Parfümü

Farmasi Rüya EDP Kadın Parfümü

Kendinize âdet rüya gibi bir koku arıyor ancak teninize ve zevkinize en uygun parfümü bulamıyor musunuz? O zaman sizi muhteşem notaların birleşimi olan yeni bir parfüm denemeye davet ediyoruz: Farmasi Rüya EDP Kadın Parfümü. Daha ilk andan itibaren her ortamda yanınızdan ayırmak istemediğiniz favori kokunuz olacak.

Şimdiden pek çok kadının gönlünde taht kurmuş ve popüler kokularından biri olmuş EDP Kadın Parfümü, Farmasi markasının en çok tercih edilenlerinden biri olarak biliniyor. Henüz denemediyseniz, benzersiz notaları ile aklınızı başınızdan alacak bu muhteşem parfüm ile tanışmak için zaman kaybetmeyin.

En Beğenilen Özellikleri

Son dönemin parfümleri içeriği ile olduğu kadar şişesi ve şık tasarımı ile de ön plâna çıkıyor. Bu konuda en iyilerden biri olan Farmasi, diğer parfümlerinde olduğu gibi bu parfümünde de göz alıcı tasarımı ile göz doldurmaya devam ediyor. Tatlı pembe – lila karışımı şeffaf bir cam şişede sunulan koku, altın renkli kapağı ve aynı renkteki desen baskıları ile makyaj masalarınızda çok dekoratif bir görünüm sunuyor. Adı ile benzer şekilde rüyalara dalmanızı sağlayacak muhteşem kokusu, ilk sıktığınız anda anında çekicilik kazandırıyor. Çiçeksi koku ağırlığında olmasına rağmen, arka tonlarında daha çok oryantal esans hissediliyor.

Farmasi Rüya EDP Kadın Parfümü Notaları

EDP Kadın Parfümü üst notalarında bergamot, elma ve kırmızı meyveler yer alıyor. İlk kullandığınız anda bu notaların yoğun aromasını hisseder ve anında ferahlık elde  edebilirsiniz. Orta notalarda sümbülteber, yasemin ve müge çiçeğinin baş döndürücü kokusu her ortamda fark edilmenizi sağlar. Ve parfümün kalıcı notaları olan ve etkisi saatlerce süren dip notaları eşsiz bir karışım ile karşımıza çıkar. Gün boyu kalıcılığını sürdüren dip notalarda kakao, amber, güve otu, tonka ve sandal ağacı yer alır. Farmasi Rüya EDP Kadın Parfümü ile duyusal şölen eşliğinde gizemli bir rüyaya dalmaya hazır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir