Farmasi Pure Rose Gül Suyu

Farmasi Pure Rose Gül Suyu

Farmasi Pure Rose Gül Suyu Özellikle son dönemlerde kullanımı oldukça artan gül suyunun birçok faydası bulunmaktadır. Cilt temizliğinde vazgeçilmez ürünlerden biri haline gelmiş olan gülsuyunun saf olmasına özen gösterilmesi gereklidir. Cildi kirden arındırmak veya tonik yapmak amacıyla tercih edilen gül suyu cildin ph dengesini düzenlemektedir. İçerisinde bulunan mineral ve vitaminler ile cildin parlayarak sağlıklı görünmesine olanak sağlamaktadır.

Farmasi Pure Rose Gül Suyunun Faydaları

Her cilt tipinin kullanabileceği saf bir içeriğe sahip olan Farmasi Pure Rose Gül Suyu sivilce ve siyah nokta oluşumunu minimum seviyeye indirmektedir. Yüz, alın, burun çevresi ve boyun kısımlarına uygulanabilen gül suyu oldukça hafif ve rahatlatıcı bir kokuya sahiptir. Cilt yüzeyinde ki fazla yağın yok olmasına neden olmaktadır.

• Sivilce ve siyah nokta oluşumunu engeller.
• Cildi nemlendirir.
• Cilde parlaklık kazandırır.
• Gözeneklerin içerisinde ki yağ ve kiri temizleyerek gözeneklerin küçülmesine olanak sağlar.
• Hassas ciltlere uygun olduğundan akıllarda soru işareti olmadan kullanılabilir.
• Antiseptik özelliğe sahiptir.
• Cildin daha sıkı ve genç görünmesine yardımcı olur.

Gül Suyunun Etkileri Nelerdir?

İlk kullanılmaya başlandığı andan itibaren net bir şekilde faydalarını görmek mümkündür. Tonik şeklinde uygulanabilecek ürün cilt yüzeyinin parlak bir görüntüye kavuşmasına olanak sağlamaktadır. Tamamen saf bir içeriğe sahiptir bu sebeple ciltte kızarıklığa ve tahrişe neden olmamaktadır. Cildin gergin olmasına olanak sağlarken sivilce ve siyah nokta oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.

Gül Temizleme Suyu Nasıl Kullanılır?

Sabah akşam temiz cilde uygulanması gerekmektedir. Kirden arındırılmış cilde bir pamuk yardımıyla dairesel hareketlerle uygulanabilir. Ürün cilde uygulanırken sert hareketlerden kaçınılmalıdır. Boyun bölgesine uygulanması uygudur. Antiseptik özelliği sayesinde cildin ferahlamasına ve canlı görünmesine yardımcı olmaktadır. Her yaş grubu için uygun olan bir üründür.

Yalnızca cilt için değil vücut içinde uygundur, duş sonrasında vücuda uygulanabilmektedir. Farmasi Pure Rose Gül Suyu oldukça hafif bir kokuya sahiptir. Tamamen saf bir içeriğe sahip olan ürün özellikle bitkisel ürünlere karşı ilgisi olan kişiler için idealdir. Hassas ciltlere uygun olan formuyla herhangi bir tahrişe veya alerjiye neden olmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir