Farmasi Pişik Kremi

Farmasi Pişik Kremi

Farmasi Pişik Kremi Bebeğiniz İçin En Özeli

Pişik, hemen hemen her bebekte özellikle yaz aylarında sıklıkla rastlanan bir cilt problemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bebekleri oldukça huzursuz ve rahatsız eder ayrıca ihmal edilmesi durumunda daha büyük sıkıntılara neden olabilir. Oysaki doğru bir ürünle zamanında müdahale edilmesi durumunda çok kısa sürede bebekler rahatlatılıp sağlıklarına kavuşturulabilir. Bu nedenle pişik kremi anne ve babaların daha bebekleri dünyaya gelmeden alınacaklar listesinin ilk sıralarında yer alır. Pek çok bebek ürünü gibi pişik kremi için de piyasada sayısız marka ve fiyatta ürün çeşidi bulmak mümkündür. Farmasi, bu konuda da ebeveynleri yalnız bırakmamış ve bebeklerinize zarar vermeyecek aksine pişik problemini en kısa sürede çözecek aynı zamanda da bütçe dostu Farmasi Pişik Kremi ürününü piyasaya sunmuştur.

Pişik Kremi Neden Önemlidir?

Pişik sıklıkla bebeklerin popo, genital bölge, koltuk altı ve çevresinde görülmektedir. Örneğin kullandığınız bebek bezi ne kadar hava akışına izin veren ve sıvıyı hemen hapseden bir ürün olsa da bebeğinizde pişik oluşumu görülebilir. Bebeğiniz tuvaletini yapınca bezi hemen değiştirilmezse, cildi dışkı ve idrarla uzun süre temas eder ve idrar ve kaka içerisindeki asit ve diğer maddeler cildi tahriş etmeye başlar. Bazen bezin yapısında kullanılan maddeler, bazen ıslak mendil, hatta şampuanın içeriğindeki maddeler bile pişik oluşumuna sebep olur. Deride ıslaklık, nem, kaşıntı ve yanma hissi gibi belirtilerle kendini gösteren rahatsızlık genelde ilk önce bebekte huzursuzlanma ve nedensiz ağlamalarla fark edilir. Fark edilir edilmez tahriş olan bölgeye müdahale edilmeli; sorunlu bölge nazikçe yıkanıp kurutulduktan sonra, ince bir tabaka halinde pişik kremi sürülmelidir.

Farmasi Pişik Kremi Özellikleri

Farmasi için her zaman öncelik, söz konusu ürünün kullanım amacına tam olarak hizmet etmesi, bu olurken de önce sağlığın sonra bütçenin gözetilmesidir. Farmasi Pişik Kremi ürününde de öncelikle bebeklerinizin sağlığı gözetilmiştir. Bu sebeple ürünümüz paraben ve silikon gibi zararlı maddeler içermemektedir. Ayrıca alerji riskini en aza indirmek amacı ile hipoalerjenik olarak test edilmiştir. 100 ml’lik paketlerde satışa sunulan pişik kreminin PH değeri bebeklerinizin cildi ile uyumludur ve hodan yağı ile zenginleştirilmiş bir formüle sahiptir. Kolay emilen hızlı dokusu sayesinde bebeğinizi çok kısa sürede rahatlatacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir