Farmasi Nude Oje Serisi

Farmasi Nude Oje Serisi

Farmasi Nude Oje Serisi ile sadeliği simgeleyen, son zamanların trend renkleri nude tonlar sizlerle! Yumuşak fırçası ile kolay sürülür, uzun süre kalıcıdır. Zengin renk seçeneği ile Farmasi Nude Oje’lerin hepsine sahip olmak isteyeceksiniz. Hem bu trend tonlarla doğal bir güzelliğe kavuşun hem de bakımlı tırnaklara sahip olun.

Kadınların olmazsa olmazıdır bakımlı ve modern tırnaklar. Biz kadınlar için makyaj, cilt bakımı, saç bakımı en önemli şeydir. Fakat bunları tamamlayan en önemli detay tırnaklardır. Her zaman değişen tırnak modasını takip eder tırnak şekli ve oje renklerini belirleriz.

Nude Tonlar Serisi ve renkler

Vazgeçemediğimiz renkler olsa da kaliteli, modern ve şık görüntü, ancak trendleri takip ettiğimizde tamamlanmış olur. İşte Farmasi Nude Oje serisi bu modern ve şık görüntüyü bizlere sunuyor.

• Farmasi Nude Oje 07 Pretty Cool – 1304395
• Farmasi Nude Oje 08 Light Ruby – 1304396
• Farmasi Nude Oje 11 Creme Brulee – 1304399
• Farmasi Nude Oje 12 Peach Sorbet – 1304400,
• Farmasi Nude Oje 09 Chocolate Souffle – 1304397
• Farmasi Nude Oje 10 It Girl – 1304398
• Farmasi Nude Oje 13 Pinocella – 1304425
• Farmasi Nude Oje 14 Frosty – 1304426

Nude Oje serisi ve tırnak bakımı

Farmasi Nude Oje serisi ile ihtiyacınız olan şık ve modern görüntünün yanında 3 gün boyunca bozulmayan özelliğini de fark edeceksiniz. 8 farklı renk seçeneğini bulunan Farmasi Nude ojeler özel bir fırçaya sahiptir. Bu özel fırça sayesinde kullanım kolaylığı elde edecek ojelerinizi rahatça taşırmadan sürebileceksiniz. 3 gün boyunca bozulmayan nude ojeleri hem kış hem de yaz rahatça kullanabileceksiniz. Parlak görünüm istemediğinizde matlaştırıcı cila kullanarak mat nude tonlar da elde edebilirsiniz.

Biz kadınlar her zaman için saç bakımı, cilt bakımı, makyaj ve kıyafette modaya uyarak doğal bakımlı ve hoş bir görüntüye sahip olmak isteriz. Fakat bütün bunları tamamlayan en önemli detay el bakımı ve tırnak bakımıdır. Tırnaklarımızın modern ve şık görüntüsü bütün görüntüyü tamamlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir