Farmasi Mr. Wipes Parke Laminant Zemin Islak Mendili

Farmasi Mr. Wipes Parke Laminant Zemin Islak Mendili

Parke ve laminant zeminlerdeki lekelerin ne kadar güç temizlendiğini hemen her kadın bilir. Farklı deterjanlar ile belki de dakikalarca ovmak gereklidir. Ancak artık bu işi sizin yerinize yapan bir yardımcınız var: Farmasi Mr. Wipes Parke Laminant Zemin Islak Mendili. Oldukça pratik ve etkili kullanım sunan ıslak mendil paketinde 16 adet mendil yer alır. Tam kararında bir nemliliğe sahip olan mendiller, parke ve laminat yüzeylerin ıslak kalmadan optimum seviyede temizlenmesine izin verir. Temizlik sonrası ıslak alanlar bırakmadığı için tekrar kurulamaya gerek duyulmaz. Mendillerin kir ve leke çözücü güçlü formülü sayesinde, tüm parke ve laminant yüzeylerdeki lekeler kolaylıkla temizlenebilir.

Dayanıklı ve Pratik Islak Mendillerin Konforunu Yaşayın

Tüm parke ve laminat yüzeylerde güvenle kullanabileceğiniz Farmasi Mr. Wipes Parke Laminant Zemin Islak Mendili, temizlik paspaslarına sarılarak kullanılabilir. İçeriğindeki güçlü leke çıkarıcı formülü sayesinde, ardında tertemiz alanlar bırakır.

Islak mendillerin bir diğer avantajlı özelliği de sağlam ve dayanıklı özellik göstermesidir. Kolaylıkla yırtılmaz ve uzun süre dayanıklılık sağlar. 1 yaprak mendilin ölçüsü 21 x 26 cm boyutlarındadır. Böylece geniş alanlarda dahi pratik şekilde kullanımı devam ettirilebilir. Laminant ve parke yüzeylerde derinlemesine temizlik yapan ve kullanıcıya büyük bir kolaylık sunan Farmasi Mr. Wipes Parke Laminant Zemin Islak Mendili kokusu ile de mest eder. Özel limon kokulu içeriği sayesinde temizlik sonrası evinizde ferah ve hoş bir koku yaratır.

Tertemiz Zeminler İçin Farmasi

Farmasi Mr. Wipes Parke Laminant Zemin Islak Mendili kullanmak son derece kolaydır. Paket içeriğinde yer alan her bir mendil, tüm temizlik günü için yeterlidir. Temizlik sonrasında atabilir, diğer temizlik gününüzde tertemiz bir mendille devam edebilirsiniz. Temizlik aparatına taktığınız mendilinizi tüm parke ve laminat yüzeylerde kullanabilirsiniz. Halen lekelerin nasıl çıkacağını düşünüyorsanız, artık çözüm yolunu biliyorsunuz. Sağlık ve etkili çözümler için her daim Farmasi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir