Farmasi Mr. Wipes Mikrofiber Dekoratif Mutfak Kurulama Bezi

Farmasi Mr. Wipes Mikrofiber Dekoratif Mutfak Kurulama Bezi

Farmasi Mr. Wipes Mikrofiber Dekoratif Mutfak Kurulama Bezi Farmasi hem kullanıcıya hem de çevreye duyarlı temizlik ürünleri ile ev hanımlarının vazgeçemediği bir markadır. Mr. Wipes Temizlik ürünleri; kozmetik ve cilt bakım ürünlerinde olduğu gibi kimyasal yapıdan uzak, bitkisel ürünler içeriyor, çevreye ve size zarar vermeden etkili temizlik sağlıyor. Farmasi mikrofiber bez, normal temizlik bezi ve mutfak temizlik ürünlerinden farklı ve ayrıcalıklı bir çok özelliğe sahiptir.

Etkili ve Pratik temizlik mutfağınızda! Mutfakta çizilen yüzeyler, temizlerken ve kurularken toz bırakan bezler, yüzeylerdeki su lekeleri artık Farmasi Mirofiber Mutfak Kurulama Bezi ile canınızı sıkmayacak!

Farmasi Mikrofiber Bez’in Özellikleri

Farmasi Mr. Wipes temizlik bezi mikrofiber yapısı sayesinde olağanüstü ince ipleri ile en hassas yüzeyleri iz bırakmadan temizler. Normal bezler  yağları, kirleri ve suyu iterek temizlerken, Farmasi mikrofiber bez bu kirleri emerek temizler. Farmasi temizlik ürünlerinden olan bu temizlik bezi bakteri ve küf oluşumunu da önler. Tüm Farmasi temizlik ürünlerinde olduğu gibi doğa dostudur. Pratiktir ve zamandan tasarruf sağlar. İşte Farmasi Mr. Wipes Mikrofiber Dekoratif Mutfak Kurulama Bezi’nin özellikleri;

• Yüzeylere zarar vermeden kurulama yapmanızı sağlar.
• Bakteri ve küf oluşumuna engel olur.
• İz, toz, leke bırakmadan temizler
• Su lekesi bırakmaz.
• Deterjan gerektirmez.
• Mutfak temizliği için tasarruf sağlar.
• Dokulu yapısı sayesinde kullanım rahatlığı sağlar.

Farmasi Temizlik Ürünleri ile Mutfak Temizliği

Farmasi temizlik ürünleri; günümüzdeki çevre sorunlarına ve temizlik ürünlerinin kimyasal yapılarının bizlere verdiği zararların önüne geçilmesi bakımından örnek içeriklere sahip olması ile lider marka konumdadır. Birçok kişide görülen hassasiyet problemine karşı  bu bitkisel içerikli ürünlere Farmasi ayrıcalığı ile sahip olabilir Farmasi üyelik ile indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Memnun kalmadığınız, kokusundan, dokusundan, içeriğinden zarar gördüğünüz ve temizlikte verim alamadığınız tüm ürünleri bir kenara bırakın ve Farmasi Mr. Wipes temizlik ürünleri ile tanışın. Konsantre yapıda ürünleri ile ev temizliğinde ev ekonominize katkıda bulunun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir