Farmasi Mr. Wipes Konsantre Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı

Farmasi Mr. Wipes Konsantre Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı

Farmasi Mr. Wipes Konsantre Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı

Bulaşıkları Elde Yıkamaya Son

Gerek su tüketiminin azaltılması gerekse daha ekonomik olması sebebi ile artık bulaşıkların elde yıkanmaması için televizyonlarda reklam bile veriliyor. Hal böyle olunca kadınlar elde yıkamaktan vazgeçiyor ancak zorlu ve beklemiş bulaşıkları makinede yıkayacaklarsa da üstün bir performans ile birlikte sağlıklı içeriği bulunan aynı zamanda da ekonomik bir bulaşık deterjanı arıyorlar. Farmasi, bu konuda da kullanıcılarını yalnız bırakmadı ve Farmasi Mr. Wipes Konsantre Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı ürününü kullanıcılarla buluşturdu.

Farmasi Mr. Wipes Konsantre Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı

Bulaşık makinesi ile yıkanan ürünlerden yıkama sonrasında beklenen sonucun alınması ile birlikte aile bütçesine fazla yük olmaması adına aynı zamanda uygun fiyatlı bulaşık deterjanları tercih edilmektedir. %100 yerli sermaye, kaliteli ve doğa dostu ürünleri ve uygun fiyatları ile son yıllarda marka bilinirliğini oldukça arttıran Farmasi Winter El Kremi Shea Yağı, Mr. Wipes Konsantre Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı ürünü ile bu beklentileri de karşılamaktadır.

Farmasi Mr. Wipes Konsantre Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı Özellikleri

Doğa dostu içeriği sayesinde bulaşık makinenize zarar vermez ve bulaşıklarınızda su lekesi bırakmaz. Konsantre içeriği sayesinde bulaşıklarınızda istediğiniz üstün performansı sağlayarak aradığınız mükemmel parlaklık ve temizliğe kavuşmanızı sağlar. 

• Bulaşıklarınızı çizmeden, derinlemesine temizler.
• Kolay çözünmesi sayesinde kolay durulanır.
• Yağ ve beklemiş yiyecek birikintilerine nüfuz ederek, hiçbir kalıntı bırakmadan bulaşıklarınızı pırıl pırıl eder.
• Doğa dostu içeriği makinenize ve bulaşıklarınıza zarar vermez.
• Bulaşıklarınızda su lekesi bırakmaz.
• Genelde bulaşık deterjanlarının iyi performans göstermesi için gerekli olan ancak sağlığa zararlı maddeleri içermiyor olmasına rağmen sizi üzmeden tek seferde güzel sonuçlar çıkartır.
• Fosfat, klor, paraben, glüten, boya, SLES ve SLS içermemektedir.

Bu bulaşık makinesi deterjanı gibi yine oldukça uygun fiyatlı, kaliteli ve çok tercih edilen Mr. Wipes Bulaşık Makinesi Parlatıcı ürünü ile birlikte kullanıldığında daha da güzel sonuçlar verdiği kullanıcılarımız tarafından da onaylanmıştır. Sizlere de bulaşıklarınızın temizliği ve uzun süreli kullanımı için iki ürünün birlikte kullanımını öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir