Farmasi Mr. Wipes Bulaşık Makinesi Parlatıcısı

Farmasi Mr. Wipes Bulaşık Makinesi Parlatıcısı

Bulaşık Parlatıcısı Nedir ve Ne İşe Yarar?

Farmasi Mr. Wipes Bulaşık Makinesi Parlatıcısı, bilinenin aksine bulaşıkların yıkanması sürecinde değil, kuruması sürecinde rol oynayan bir maddedir. İçeriklerindeki surfaktan isimli madde sayesinde suyun yüzey gerilimi azaltılır ve su bulaşıklar üzerinde birikmeyerek kolaylıkla kayar. Böylece hem su lekeleri önlenmiş olur hem de bulaşıklar parlaklık kazanır. Bulaşıkların makineden lekesiz ve kuru çıkmasını sağlayan, kullanılan bulaşık parlatıcılarıdır.

Sudaki kireç zamanla cam ürünlerde özellikle bardaklarda lekeler bırakır. Bu durum her kadının zaman zaman karşılaştığı bir problemdir. Bu sebeple makineden çıkartılan bardaklar sirkeli sular ile ovulur. Farmasi, hem su lekelerinin hem de kireç lekelerinin önlenmesi için Mr. Wipes Bulaşık Makinesi Parlatıcısı ürününü geliştirmiş ve her zamanki gibi uygun fiyatı ile kullanıcılarına sunmaktadır.

Farmasi Mr. Wipes Bulaşık Makinesi Parlatıcısı

Temizlik kategorisinde Mr. Wipes ürünleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan Farmasi, Bulaşık Makinesi Parlatıcısı ürününü piyasada aynı kategorideki diğer markalara kıyasla yine oldukça ekonomik bir fiyatla kullanıcılarla buluşturmaktadır. Ürün bulaşıkların su lekelerine karşı korunmasının haricinde matlaşmaya, çizilmeye karşı korunmasını da sağlamaktadır. Ekstra parlaklık elde edilmesi noktasında etkili olan ürün bulaşıkların hızlı kurumasını da sağlamaktadır. Ürün her tip bulaşık makinesinde kullanıma uygun olacak şekilde geliştirilmiştir.

Farmasi Mr. Wipes Bulaşık Makinesi Parlatıcısı Özellikleri

Farmasi, sadece kozmetik ürünlerinde değil, temizlik malzemelerinde de kullanıcı ve doğa dostu ürünleri piyasaya sürmeye devam ediyor. Paraben, klor, glüten, boya ve fosfat içermeyen Farmasi Mr. Wipes Bulaşık Makinesi Parlatıcısı’nı bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz. Elma sirkesi ile zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde bulaşıklarınızda göz alıcı bir parlaklık bırakmasının yanı sıra lekeleri önlemeye yardımcı olur, kireç lekelerinin önlenmesini sağlar, su lekesi bırakmaz ve bulaşıklarınız bulaşık makinenizden kuru bir şekilde çıkar.

Pırıl pırıl, hiçbir ek temizlik ve kurulama işlemi gerektirmeyen bulaşıklarınız için Farmasi Mr. Wipes Bulaşık Deterjanı ile birlikte kullanmanızı öneririz. Her iki ürünümüzü de her tip bulaşık makinesinde güvenle kullanabilir ve mutlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir