Farmasi Miss Sparkle Işıltılı Dudak Parlatıcısı

Farmasi Miss Sparkle Işıltılı Dudak Parlatıcısı

Sevilerek kullanılan dudak parlatıcıları doğal bir görüntü yakalamak isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Dudak parlatıcılarında aranan en büyük özellik kalıcılık ve dudakta bıraktığı hissiyattır. Yapışkan olmaması ve dudaklarda ağırlık hissi yaratmaması sebebiyle Farmasi Miss Sparkle Işıltılı Dudak Parlatıcısı sıklıkla tercih edilmektedir.

Dudak Parlatıcısı Nasıl Uygulanmalı?

Ruj ile dudakları ortaya çıkarmak, dudakları makyaj ile uyumlu hale getirmek oldukça sevilen yöntemlerdir. Kırmızı rujla daha ağır bir görüntü yakalanabilirken, dudak parlatıcıları doğal bir görüntüye kavuşmak mümkündür. Her ruj her ortamda sürülmez, özellikle kadınlar hangi ortamalar da nasıl ruj sürmesi gerektiğini oldukça iyi bilmektedir.

Dudak parlatıcıları dudakların olduğundan daha dolgun ve dikkat çekici olmasını sağlamak için kullanılmaktadır. Fakat kullanılan dudak parlatıcısının iyi etki yaratması için öncesinde dikkat edilmesi gereken unsurlar söz konusudur. Dudakların daha dolgun ve pürüzsüz görünmesi için öncesinde dudak peelingi yapılması önerilmektedir. Dudak üstüne taşırmadan özellikle dudakların orta kısımlarına daha yoğun olarak kullanılabilir.

Farmasi Miss Sparkle Işıltılı Dudak Parlatıcıları

Mat rujların aksine dudak parlatıcıları kurutmamaktadır. Yaz kış kullanılabilecek dudak parlatıcıları isteğe göre istenen yoğunlukta uygulanabilir. 4 farklı renk seçeneğine sahip olan Farmasi Miss Sparkle Işıltılı Dudak Parlatıcısı ile doğal bir görüntü yakalanabilir. İsteğe ve ten rengine uygun renk seçimi yapılabileceği gibi renkler karıştırılarak da kullanılabilmektedir. Kimyasal bir içeriğe sahip olmaması tercih edilmesinde önemli bir rol oynar.

Dudak Parlatıcısı Seçimi

Makyajı tamamlayan en önemli parçalardan biri seçilen rujlardır. Kışın daha yoğun renkler tercih edilirken yazın daha hafif tonlar seçilmektedir. Dudak parlatıcıları son dönemlerin popüler ürünleri haline gelmiştir. Gerek dudağı büyük göstermesi gerekse kullanım kolaylığı sebebiyle sevilerek kullanılan dudak parlatıcılarının içeriği oldukça önemlidir.

Yemek yerler rujlarında yanlışlıkla yenilebildiği kadınlar tarafından bilinen bir gerçektir. Fark etmeden ruj yemeyi kimse istemez fakat böyle bir durumda özellikle merdiven altı ruj tercihleri sağlığı riske atabilir. Farmasi uzman ekibiyle birlikte rujlar üzerinde tüm testleri yapmaktadır. Kimyasal maddeler barındırmayan temiz içeriğe sahip olan dudak parlatıcıları tercih edilmelidir. Onaylanmış dudak parlatıcıları arasından istediğinizi seçerek keyifle makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir