Farmasi Midnight EDP Kadın Parfümü

Farmasi Midnight EDP Kadın Parfümü

Günümüzde kişisel bakımına ve kokusuna önem verenlerin tercihi muhteşem notalara sahip parfümler oluyor. Kadın – erkek fark etmeksizin doğal ancak kalıcı bir koku arayanların yardımına koşan kozmetik üreticileri, farklı bitkilerden elde ettikleri kokuları birleştirerek daima en iyisini üretmeyi ve en çok tercih edilen kokuları sunmayı hedefliyor.

Tam da bu noktada en başarılı parfüm üreticilerinden biri olan Farmasi, ezber bozan bir parfüm ile geliyor. Farmasi Reina Midnight EDP Kadın Parfümü ile sizi başka diyarlara götürecek kokulara imza atan özel tasarım, yıllarca kullandığınız parfümü bile değiştirebilecek bir özellik sunuyor.

Farmasi Midnight EDP Kadın Parfümü Her Ortamın Yıldızı Siz Olacaksınız

Hemen her tene uyum sağlayan bir özellik sunan Farmasi Reina Midnight EDP Kadın Parfümü içerisinde çiçeksi kokular ile oryantal esintilerin muhteşem karışımı yer alıyor. Gurman tatlı notaları ile keskin baharat kokusunun oldukça yumuşak şekilde karışıma alındığı parfümde, üst notalarda pembe biber ve armut yer alıyor. Böylece daha ilk sıktığınız anda etkileyici bir kokuya sahip oluyorsunuz.

Kalp notasında yer alan Gardenya, Yasemin, Kahve ve Portakal Çiçeği kokuları, gün boyu ferah ve taze bir kokuya sahip olmanızı ve bu etkinin saatler boyunca sürmesini sağlıyor. Tüm bunlar ile eşsiz bir karışıma imza atan dip notalarda ise vanilya ve paçuli kokuları özel bir kokuya sahip olmanızın son dokunuşunu yapıyor. Girdiğiniz her ortamda kokunuz ile dikkat çekmek istiyorsanız, Farmasi Reina Midnight EDP Kadın Parfümü tam sizlik! Artık çevrenizdekiler ve arkadaşlarınız hangi parfümü kullandığınız kokusunda sizi rahat bırakmayacak!

Hem Kokusu Hem De Fiyatı İle Vazgeçilmeziniz Olacak

Farmasi’nin yerli üretim modeli içerisinde geliştirdiği özel parfümlerinden biri olan Midnight EDP Kadın Parfümü muhteşem kokusu yanı sıra fiyatı ile de ulaşılabilir bir kitleye hitap ediyor. Doğaya saygılı bir üretim çerçevesi içerisinde geliştirilen özel formülü, unutulmayan kokulara sahip olmanızı sağlıyor. Pek çok kadı tarafından ürün seçkisi içerisinde en başarılı parfüm tasarımlarından biri olarak seçilen Reina Midnight EDP Kadın Parfümü ile siz de güzelliğinize benzersiz bir koku ile dokunuş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir