Farmasi Ela EDP Kadın Parfümü

Farmasi Ela EDP Kadın Parfümü

Kokuların gücüne inanıyorsanız, Farmasi Ela EDP Kadın Parfümü‘nü mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Kokular aslında kişilerin soyut kimliği gibidir. Çok sevdiğiniz arkadaşlarınızın ya da ailenizin sevdiği parfümleri bilir, herhangi bir yerde o kokuyu duyduğunuz anda aklınıza tek bir kişi gelir.

Özellikle kadınlar açısından düşünüldüğünde kokuların çok daha ayrı yerleri vardır. Farklı ortamlar için farklı kokular tercih eden kadınlar, çeşitlilikten hoşlanır. Öyle ki kadınların yaz ve kış parfümleri ayrı, günlük yaşamdaki kokuları ayrı ve hatta iş yaşamındaki ya da özel gecelerdeki tercih ettikleri kokular bile farklıdır. Bu nedenle kadınlar her ortam için farklı kokular ile gittikleri her yerde imzalarını bırakmak isterler.

Bahar Aylarının Floral Kokusuna Merhaba Deyin!

Farmasi Ela EDP Kadın Parfümü, içerisindeki notaların hafifliği ile baharın sıcak günlerini teninizde hissetmenizi sağlıyor. Eğer yeni bir parfüm arıyorsanız ve hatta çiçeksi kokuları seviyorsanız mutlaka bu parfümü denemenizi tavsiye ediyoruz. Üst notalarda meyveler, orta notalarda ise daha çok çiçeksi kokuların yer aldığı Farmasi Ela EDP Kadın Parfümü ile gün boyu ferahlık ve tazeliği hissedeceksiniz. Gün boyunca rahatlıkla kullandığınız günlük parfümünüzü, dilerseniz yaz gecelerinde özel davetler ya da arkadaş toplantılarında da hafif ve hoş bir koku olarak tercih edebilirsiniz. Adınızın çiçek gibi kokular ile anılmasını istiyorsanız, birkaç fıs yeterli olacaktır.

Farmasi Ela EDP Kadın Parfümü Notaları ve Özellikleri

Farmasi kataloglarında yerini alması ile birlikte çok beğenilen parfümün koku özellikleri ve kalıcılığı tabii ki notalarından geliyor. En dip notasında bulunan beyaz misk, meşe yosunu ve menekşe kokuları ilk anda sizi ve çevrenizdekileri hoşça sarıyor. Orta notalarda bulunun yasemin, süsen ve leylak kokusu parfümün özellikle son derece baskın olması ile saatlerce kalıcı kokunun temelini oluşturuyor. Üst notalarda bulunan romantik meyve ravent ve ahududu kokusu parfümün teninize dokunuşundan saatler sonra bile aklınızı başınızdan almaya yetiyor. Hemen her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz boyutlara sahip Farmasi Ela EDP Kadın Parfümü ile yeni bir kokuya merhaba demek için geç kalmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir