Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Serisi

Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Serisi

Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Serisi ile gülün tüm faydalarından yararlanın. Farmasi’nin bu muhteşem özel serisi Gül’ün zengin içeriğindeki maddelerden faydalanmanızı sağlar. Cilt temizliğinden onarımına, cilt bakımından nemlendirmesine kadar ihtiyacınız olan tüm bakımı gülün muhteşem içeriği ile sağlayın. Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Serisindeki ürünlerle gülün mucizevi etkilerini cildinizde hissedin.

Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Serisindeki Gülün Büyüsünü Keşfedin!

Gül içerikli ürünlerin üretimi zor ve zahmetlidir. Gül yağı ve gül suyu içeren ürünlerin güvenilir olması çok önemlidir. Farmasi ile, mucizevi etkilere sahip gül suyu ve gül yağı ürünlerini doğal içerikli ve güvenilir bir markadan elde etme şansı yakalayacaksınız.

Pure Rose sabunla temizleyin, maskesiyle arındırın, tonikle gözenekleri sıkılaştırın, nemlendirin ve gül yağı ile onarın. İşte Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Serisi ile tüm adımları gül suyu ve gül yağının zengin içerikleri ile gerçekleştirin. Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Serisi ürünleri gül suyundan ayrıştırılarak elde edilen saf gül yağının yanı sıra kayısı, jojoba, aynısefa, badem ve zeytin yağları ile zenginleştirilen bir formüle sahiptir.

Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Serisi ve Faydaları;

• Cildinizi kirden, makyajdan tamamen arındırır.
• Cildinizi derinlemesine temizler.
• Cildinizin nem dengesini sağlar.
• Alkol içermez. Doğal ve zengin bir içeriğe sahiptir.
• Cildinizi tazeler, ferahlık verir.
• Yağlı his bırakmaz, ciltte hızla emilir ve yumuşaklık sağlar.
• Muhteşem kokusuyla ferah bir his bırakır.
• Cildini sivilcelere ve lekelenmelere karşı korur.
• Düzenli kullanımda leke ve sivilce izlerini onarır.

Yüz Bakımında İhtiyacınız Olan Her şey!

Pure Rose sabun cildinizi kurutmadan derinlemesine temizlik sağlayarak düzenli kullanımda cildinizdeki siyah noktaları yok eder ve tekrar oluşumlarını önler.  Pure Rose Clay Mask ise bir maskeden beklediğiniz tüm etkiyi verir. Cildi arındırır ve nem dengesiniz sağlar. İçerdiği gül özü ile cilt problemlerinizin tedavisine yardımcı olur. Pure Rose Gülsuyu cilt bakımındaki en önemli adımlardan olan tonikleme vazifesi görür ve cildinizi tazeleyerek gözeneklerinizi sıkılaştırır. Pure Rose Gülsuyu yağı ise gülün tüm mucizevi etkilerine bir şişede sahip olmanızı sağlar. Pure Rose Yüz Kremi cildinizinin ihtiyaç duyduğu nemi sağlarken, makyaj öncesi kullanımda makyajınızın  kalitesini arttırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir