Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Sabun

Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Sabun

Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Sabun ile Cilt bakımı yaparken Gül’ün eşsiz etkileri ile tanışacaksınız.  Gül’ün mucizevi faydalarından yararlanmanız için Farmasi, gül suyu ve gül yağını kullanarak bir cilt bakım serisi oluşturdu. Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Sabun cilt bakım ürünlerinde ilk adımı oluşturan cilt temizleme aşamasında, gülün etkisini hissetmenizi sağlıyor.

Farmasi gül yağı serisinden Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Sabun hem el, hem yüz, hem de cilt temizliğiniz için kullanabileceğiniz bir üründür. Cildinizi kurutmaz, derinlemesine temizler ve ölü deriyi kaldırarak canlı bir cildin ilk adımını sağlar.  Farmasi Pure Rose Sabun’un sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanılması uygundur. Düzenli kullanımda siyah noktaları giderir ve tekrar oluşmasını önler.

Pure Rose Sabun ile Taze Bir Cilt

Pure Rose Sabun ile cildinizi temizleyin ve gül’ün yüksek düzeyde pozitif frekansının, verdiği ferahlığın ve eşsiz kokusunun keyfini yaşayın. İşte Farmasi’nin doğadan aldığı ilhamla geliştirdiği Farmasi Gül yağı Serisi’nin ilk ürünü Saf gül içerikli Farmasi Pure Rose Sabun’un etkileri;

• Cildinizi kurutmadan derinlemesine temizler.
• Doğal içeriği sayesinde cildinizi kurutmaz.
• Cildi temizlerken nemlendirir.
• Gül’ün muhteşem kokusuyla ferahlatır, huzur verir.
• Düzenli kullanımda siyah noktalara savaş açar ve oluşumlarını engeller.
• Düzenli kullanımda akneleri yok etmeye yardımcı olur. Akne oluşumunu önler.
• Cildinize tazelik, canlılık ve parlaklık verir.
• Cildi taptaze ve canlı yaparak harika bir makyaj görünümüne zemin hazırlar.

Farmasi Pure Rose Serisi

Farmasi Pure Rose Sabun gül özleri sayesinde cildinizde mucizeler yapacak! Eşsiz kokusu ve ferahlığı Pure Rose serisi ile cildinizde hissedeceksiniz!

Farmasi Pure Rose Serisindeki tüm ürünler birlikte kullanabilir gül’ün faydalarından daha etkili bir şekilde yararlanabilirsiniz. Farmasi Pure Rose sabunu kullanarak cildinizi temizleyin, ardından Gül suyu ile tonikleyerek gözeneklerinizi sıkılaştırın, üçüncü aşama olarak nemlendirici krem ürünü ile cildinizi nemlendirin. Son adım gece uyumadan süreceğiniz gül yağı sayesinde gece boyu cildinizi onarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir