Farmasi Dr. C. Tuna Bebek Ürünleri Serisi

Farmasi Dr. C. Tuna Bebek Ürünleri Serisi

Bebeğiniz İçin En İyisi

Farmasi Dr. C. Tuna Bebek Ürünleri Serisi Yenidoğan tulumları, mama önlükleri, bezleri her şeyi hazır ettiniz. Sıra geldi bebeğinizin temizlik ve bakım ürünlerine. Bebeğinizin sağlığı için bebek bezi kadar önemli, olmazsa olmaz bu ürünleri ebeveynler günümüzde zaten daha çocukları doğmadan hazır etmektedir. Farmasi de bebekler kadar ebeveynleri de düşündüğünden bu ürünleri set halinde de kataloglara koymuştur. Bebeklerin cildine en uygun formlarda üretilen bu bebek ürünleri serisini mutlaka evinizde bulundurmalısınız.

Farmasi Bebek Ürünleri Serisi

Her bebek için gereken, anne ve babaların daha minik bebekleri doğmadan mutlaka gerekeceği için hazır ettiği ürünleri Farmasi tek kalemde sizlerle buluşturuyor. Peki bu sette neler mi var? 375 ml’lik bebek şampuanı, 115 ml’lik bebek yağı, 200 ml’lik bebek losyonu, 100 ml’lik pişik kremi ve 100 gramlık bebek sabunu bu sette sizlerle buluşuyor. Bebeğinize en özel bakımı sunmak, bir yandan cildinin hassas yapısını korurken bir yandan çoğu bebekte görülen pişik, tahriş gibi cilt problemleri ile kolayca baş edebilmeniz için siz de mutlaka bu seti edinmelisiniz.

Farmasi Bebek Ürünleri Serisinin Özellikleri

Bebeklerin cildinin yetişkinlerin cildine göre daha ince olması, dış risklere ve alerjik faktörlere daha açık olmaları, yağ üretimi ve PH dengesinin korunması bakımından daha zayıf olmaları ve daha çabuk kurudukları için özel bakım gerekmektedir. Farmasi tüm bunları düşünerek bu serideki tüm ürünlerini %100 organik hodan yağı ile hazırlamıştır. Hodan yağının cildi nemlendirme, onarma ve kurumayı engelleme özellikleri uzun yıllardır bilinmektedir. Ayrıca setteki hiçbir ürün paraben, silikon, parafin ve renklendirici içermemektedir. Yine aynı şekilde tüm ürünler güvenle kullanılabilmeleri amacı ile hipoalerjenik olarak test edilmiştir.

Set içinde yer alan bebek şampuanı ve bebek sabunu ile bebeğinizin saçlarını ve vücudunu güvenle yıkayabilirsiniz. Göz yakmayan şekilde formüle edildiği için bebeğiniz yıkanmaktan çok hoşlanacaktır. Bebek losyonu ve bebek yağı ile cildinin nem ve yağ dengesini koruyabilir, masaj yaparak uygulayarak bebeğinizi rahatlatabilir ve güzel bir uyku çekmesini sağlayabilirsiniz. Pişik kremi ise bebeklerde en çok görülen cilt problemi olan pişik durumlarında hızla etki ederek problemin ortadan kalkmasını sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir