Farmasi Deep Black Maskara

Farmasi Deep Black Maskara

Farmasi Deep Black Maskara Göz makyajının olmazsa olmaz adımı olan maskara kirpiklerin göz alıcı görünmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Maskara kadınların kirpiklerini dikkat çekici hale getirmek amacıyla kullandığı makyaj ürünleridir. Birçok kadının vazgeçilmez makyaj malzemesi olan maskaraların içerikleri ve fırça yapıları birbirinden farklıdır.

Farmasi Deep Black Maskara asla kirpiklerde topaklanmaya sebebiyet vermemektedir, fırçası sayesinde kolayca sürülebilir. Yalnızca günlük kullanım için değil gece makyajı için de ideal bir üründür. Kat kat sürülmesi halinde dökülme yapmamaktadır. Kadınların rimeller de aradığı tüm özellikleri içerisinde barındıran Farmasi Deep Black Maskara kalıcılığıyla da dikkat çekici bir üründür.

Farmasi Deep Black Maskara İçeriği

Makyajın olmazsa olmazı olan maskaraların tek dokunuşta hacim verebilmesi her kadının hayalidir. Kirpiklerin dolgun, uzun ve aynı anda kıvrık gözükmesi için birçok farklı maskara kullanmasına gerek yoktur. İçerisinde E vitamini ve pro-vitamin B5 vitaminleri barındıran maskara tek sürüşte kıvrık kirpiklere ulaşmanın en kolay yoludur. İçeriğinde herhangi bir kimyasal ürün bulunmamaktadır.

Farmasi Deep Black Maskara özel fırça yapısı ile kirpikleri kavrayarak her birini boyamakta ve kıvırmaktadır. Kıvrık, hacimli ve uzun kirpiklere kavuşmak isteyenlerin kısa süre içerisinde vazgeçilmezi haline gelmiştir. Tamamen bitkisel içeriğe sahip olan ürün herhangi bir alerjik reaksiyona sebebiyet vermediği gibi kirpikleri beslemektedir. İçerisinde bulunan vitaminler sayesinde kirpikleri besleyerek uzamasına olanak sağlamaktadır.

Maskara Tercihi

Maskaralar kirpiklerin belirginleşmesinde ve hatta bakışların etkileyici olmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Maskara seçimlerin de dikkat edilmesi gereken en önemli detay maskaranın içeriği ve fırça yapısıdır. Maskara fırçaları kirpiklerin tam anlamıyla kavranmasında önemli bir görev üstlenmektedir.

Maskara Kullanımı

Kıl fırça ve plastik uçlu fırçalar arasından isteğe göre kolaylıkla tercih yapılabilir. Gece makyajlarında maskara birkaç kat birden uygulanırken, günlük makyajlarda tek kat yeterli gelmektedir.

Kirpiklerde herhangi bir topaklanma olmaması için ilk kattan sonra bir dakika kadar rimelin kurumasını beklemek gereklidir, aksi durumda kirpiklerde topaklanma olabilir. Maskaranın en doğru sürülme şekli alttan yukarı doğru olanıdır, kirpiklere sürülen maskaranın göz kapağına bulaşmasını engellemek amacıyla yavaş hareketler ile sürülmesi tavsiye edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir