Farmasi Cheslovakia EDP 80 ml Kadın Parfümü

Farmasi Cheslovakia EDP 80 ml Kadın Parfümü

Farmasi Cheslovakia EDP 80 ml Kadın Parfümü Girdiğiniz ortamda insanların sizi fark etmesini istiyorsanız, kullandığınız kokunuz büyük önem taşıyacaktır. Özellikle parfüm seçimi yaparken teniniz ile uyumlu bir parfüm seçmeniz gerekir. Uzun süre aynı parfümü kullanmanız ve değiştirmemeniz, koku ile bütünleşeceğiniz için insanların sizi daima bu koku ile hatırlamasını sağlar.

Tam da böyle bir koku arıyorsanız, uzun yıllar ikonik bir kokunuz haline gelecek olan Farmasi Cheslovakia EDP parfümü ile tanışmanızın zamanı gelmiş demektir. Üst notalarında Çarkıfelek çiçeğinin benzersiz aroması yer alırken, kalp notasında Ananas ve Şakayık’ın ışıltılı dokunuşunu keşfedeceksiniz. Ayrıca dip notalarda Orkide ve Vanilya’nın arzuları harekete geçirecek karşımı, her ortamda tüm gözlerin üzerinizde yoğunlaşmasını sağlayacak.

Her an Her Yerde Kokunuz İle Fark Atın

Normalde yazın sıcaklarında ve kış mevsiminin soğuk havalarında kullanılan kokular hava durumuna değişim gösterebilir. Örnek vermek gerekirse, yaz aylarında kullanılan ağır parfümler yakınınızdaki insanların bunalmasına neden olabilir. Bu nedenle yaz aylarında daha hafif kokular kullanmanız gereklidir. Hafif notaları ile her kadının kalbini çalan Farmasi Cheslovakia EDP kadın parfümü, sadece kokusu ile değil şişe tasarımı ile de kullanıcılarından tam not almayı başarır.

Parfüm tasarımında genel geçer kural, pek çok çiçeğin notalarda kullanımı ile oluşan çekici kokudur. Dolayısıyla eğer etkileyici bir koku tasarımı arıyorsanız, Farmasi Cheslovakia EDP kadın parfümü tam da size göre çekici bir seçim olacaktır. EDP özelliği sayesinde kalıcılığı da son derece yüksek olan parfümünüzü, hem kıyafetlerinize hem de cildinize güvenle uygulayabilirsiniz.

Benzersiz Parfüm Notaları İle Her An Eşsiz Kokular

Parfüm notaları olarak adlandırılan kavram, parfümü sıktıktan sonraki 15 dakikanın ayrıntısını kapsar. Bu 15 dakika içerisinde ortaya çıkan etki parfümün üst notalarıdır. Takip eden 2-4 saat arası ise orta notalar olarak adlandırılır. Kalp notaları olarak da bilinir. Son olarak da dip notalar 4-6 saat kalıcılık sunar. Farmasi Cheslovakia EDP parfüm içerisinde üst, kalp ve dip notalarının yoğunluğu ile tüm gün boyunca muhteşem ve etkileyici kokmanızı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir