Farmasi Cheer Edp Kadın Parfümü

Farmasi Cheer Edp Kadın Parfümü

Farmasi Cheer Edp Kadın Parfümü üst notalarında bulunan Bergamot, Mandalina ve Greyfurtla serinleten ve yumuşatan meyve kokularını hissettirirken, Kalp notasındaki gül, yasemin ve ylang ylang özleri ile teninize egzotik bir hava katar. Dip notadaki vetiver bitkisi ile çekici, zarif ve tazelik yaratarak vanilya ve narinlik katacak beyaz miskle son dokunuşunu yapar.

Mutluluğun Kokusu Farmasi Cheer Edp

Kalbinizdeki çiçeklerin enerjisini dışınıza yansıtın. Turunç meyvelerinin ferahlığı sizi keyifle rahatlatacak, huzur veren misk size yalınlık ve sadeliğin kapılarını açacak. Çiçek kokularıyla tüm canlılığınızı ortaya koyacak, kendinizi özgür ve dinamik hissedeceksiniz. Çiçeksi & Oryantal parfüm grubuna giren Farmasi Cheer Edp parfümü şık şişesiyle de size lüks ve kaliteyi sunacak. Işıltılı, altın parıltılara sahip lüks şişesiyle ve muhteşem kokusuyla yıllarca kullanabileceğiniz bir parfüm. Aynı zamanda da sevdiklerinizle paylaşacağınız mutluluk verecek muhteşem bir hediye seçeneği.

Farmasi Cheer Edp Kadın Parfümü ve Özellikleri

İşte Farmasi Cheer Edp parfümünün içerdiği notaların verdiği muhteşem his! Hemen her notaya uyum sağlayabilen Bergamot özü, narenciye kokusu ile size ferahlık verecek. Farmasi Cheer Edp Parfüm üst notalarındaki Mandalina ve Greyfurtla meyve kokusunu ilk adımda tamamlayacak. Gül ve yasemin kokuları çiçeklerin arasında mutluluğu simgelerken, çiçeklerin çiçeği olması ile bilinen ylang ylang özleri kalp notasında birleşecek ve sizi bitkilerin dünyasına götürecek. Güçlü, tatlı, egzotik etkisi ile Farmasi Cheer Edp Parfüm Dip notada vetiver ile tazelik verirken vanilya ve beyaz misk ile pozitif etki yaratır.

Farmasi Cheer parfümün notaları;

• Üst nota : Bergamot, Mandalina, Greyfurt
• Kalp notası : Gül, Yasemin, Ylang Ylang
• Dip nota : Vetiver, Vanilya ve Beyaz Misk

İşte Farmasi Cheer Edp Parfüm’ün Ürün Kodu: 1107455

Farmasi eşsiz parfümleri ile sizi parfüm seçme parfüm seçimi sıkıntılarından kurtaracak. Piyasadaki yüksek fiyatlı ve benzer parfümlerden sıkıldıysanız, kendi tarzınızı yansıtacak doğru parfümü bir türlü bulamadıysanız, deneme boy ürünlerle Farmasi parfümlerini test edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir