Farmasi Chase Me EDP Kadın Parfümü

Farmasi Chase Me EDP Kadın Parfümü

Farmasi Chase Me EDP Kadın Parfümü

Çekici Bir Koku ile Baş Döndürün

Kadınlar için kıyafetiyle olsun, saçı ve makyajıyla olsun güzel görünmek ve gerek karşı cinsten gerekse hemcinslerinden iltifat almak son derece gurur ve mutluluk vericidir. Aynı şekilde güzel ve çekici kokmaya ve kullandıkları parfümün beğenilmesine de büyük ölçüde önem verirler. Hatta kimse görmese bile kullandıkları parfüm şişesinin albenisi de kadınlar için son derece önemlidir. Farmasi, kadın dilinden anlayan, kadınların ne istediğini son derece iyi bilen ve pazar araştırmaları ile de bildiklerini destekleyen, kadınların tutkularına başarılı bir şekilde cevap veren bir firmadır ve Chase Me EDP Kadın Parfümü ile bunu bir kez daha kanıtlamıştır.

Farmasi Chase Me EDP Kadın Parfümü’nün Özellikleri

Farmasi, ‘tutkuların peşinde’ sloganı ile tanıttığı ve son derece çekici, insanda albeni uyandıran 50 ml’lik göz alıcı kırmızı şişesiyle piyasaya sürdüğü Chase Me EDP Kadın Parfümünü aynı zamanda çok hesaplı bir fiyatla kullanıcılarına sunmaktadır. Kristal dizaynlı kapağı sizi baştan çıkartırken, kokusu ise etrafınızdakileri baştan çıkartacak, tüm ilgiyi ve bakışları sizde toplayacak ve başlarını döndürecektir. Teninizle buluştuğunda hissedeceklerinizi ise kelimelerle anlatmak haksızlık olacaktır. Bir kadın parfümünde olması gereken kalıcılık ve ten uyumu da bu parfümde ön plana çıkmaktadır.

Farmasi Chase Me EDP Kadın Parfümü’nün İçeriği

Farmasi Chase Me EDP Kadın Parfümü, üç farklı notada mükemmel bir uyumla bir araya getirilen içeriği ile hem yaz hem de kış aylarında rahatlıkla kullanabilmeniz ve romantizm, tutku, eğlence ve büyüleyiciliği bir arada hissetmeniz ve hissettirmeniz için üretilmiştir. Ağır basan üst notada mandalina, yasemin ve ahududunun mükemmel birleşimi ile fresh ama aynı zamanda yumuşak bir çekicilik kazandırılmıştır. Kalp notası yani orta notada yer alan pembe gül ve taze portakal çiçeği aromaları ile üst notayı desteklemektedir. Dip notada yer alan vanilya, sandal ağacı ve paçuli esansları ise parfümün taze kokusuna çekici bir ağırlık katarak kokuyu zirveye taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir