Farmasi Çay Ağacı Yağı Kremi

Farmasi Çay Ağacı Yağı Kremi

Farmasi Çay Ağacı Yağı Kremi Farmasi’nin en çok sevilen ürünlerinden biri de çay ağacı yağı kremidir. Özel olarak geliştirilen yapısı sayesinde kolayca emilen ve doğal bir koruma sağlayan bu krem içeriğindeki zengin özler ile ünlüdür. Çay ağacı yağı ile havuç yağının uyumlu bir bileşimi olan eşsiz formülü, cilt üzerinde güçlü bir bariyer oluşturarak sizi dış etkenlere karşı korur.

Farmasi’nin üstün özellikli laboratuarlarında hazırlanan Farmasi Çay Ağacı Yağı Kremi, başta hemoroid olmak üzere, mantar, nasır, ayak çatlağı, yanık ve kesik gibi sorunlara hızlı çözüm sunar. Cilt harabiyetinde güçlü bir iyileşme sağlayan çay ağacı yağı özleri, güvenli içeriği ile çocuklar üzerinde de oldukça etkili bir kullanım sunar.

Çay Ağacı Yağı ile Havuç Yağının Benzersiz Sentezi Ellerinizde

Çay ağacı yağı ile havuç yağının özel bir karışımına sahip olan kremin içeriği son derece doğaldır. Alkol, boyar madde, nemlendirici ya da paraben gibi zararlı, kimyasal maddeler içermez. Farmasi Çay Ağacı Yağı‘nın en güçlü özelliği hücreler üzerinde rejenerasyon yani hızlı yenileme özelliği sunmasıdır. Böylece cilt üzerinde meydana gelen yanık ve kesiklerde kullanıldığında hızlı bir iyileşme sağlar ve güvenli bir ilkyardım ürünü sayılır. Öte yandan muhteşem formülü böcek ısırmaları için de oldukça etkilidir. Isırma sonrası ciltte oluşan acı, şişlik ve yangı gibi problemlerin hafifletilmesinde de kullanılabilir. Bu özelliği ile doğa severlerin, kamp yapanların ya da açık havada çalışanların en büyük yardımcısı konumundadır.

Farmasi Çay Ağacı Yağı Kremi Neden Kullanmalısınız?

Düzenli kullanıldığında cilt neminin korumanıza yardım olan Farmasi Çay Ağacı Yağı Kremi, cilt tahrişine ve kuruluğuna izin vermez. Ayrıca antiseptik özelliği sayesinde açık yaraların mikrop kapmasını önler. Egzama, mantar ya da sedef gibi hastalıklar için de kullanılabilir. Herkes tarafından bilinmese de sivilce kremlerinin içerisinde aslında çay ağacı yağı vardır. Bu nedenle Farmasi Çay Ağacı Yağı Kremi direkt sivilceler üzerine uygulandığında, sivilceye neden olan bakteri ve mikropları yok ederek, akne ve sivilcelerde gözle görülür iyileşme sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir