Farmasi Bubble Bath Portakal Çiçeği

Farmasi Bubble Bath Portakal Çiçeği

Cildinizi rahatlatma, nemlendirme ve derinlemesine temizle özelliği sunan Farmasi Bubble Bath Portakal Çiçeği, kolay kullanımı ve özel içeriği ile günün yorgunluğunu su ile birlikte atabileceğiniz ürünlerin başında geliyor. Kendinizi her daim çok daha iyi hissetmenizi sağlayan ve temiz bir hisse sahip olabileceğiniz banyo köpüğünün rahatlatıcı etkisini yaşarken, cildinizin nem dengesini de koruyabilirsiniz.

Farmasi Bubble Bath Portakal Çiçeği özel formülü sayesinde cildinizi narin şekilde temizlerken, ardında yumuşak bir his ve portakal çiçeğinin enfes kokusunu bırakıyor. Ayrıca diğer cilt temizleyicilere göre çok daha uygun pH değeri sayesinde hipoalerjenik bir özellik sergiliyor. Böylece hassas ciltler için de kurutucu etki yaratmadığı için son derece güvenli bir seçim oluyor.

Parlak, Canlı ve Yumuşacık Bir Ten

Farmasi Bubble Bath Portakal Çiçeği’ni duş esnasında vücudunuza direkt uygulayabileceğiniz gibi sıcak su dolu küvette su altına bir miktar dökerek de köpürtebilirsiniz. Portakal çiçeğinin ferahlatıcı kokusu banyonuzu baştan aşağıya sararken, siz de hassas temizliğin ve ferahlığın keyfini çıkarıyor olacaksınız. Eğer kuru bir cilt yapınız varsa, su içerisine bir miktar lavanta yağı ya da gül yağı ekleyerek cildinizi uzun vadede koruyabilirsiniz.

Farmasi Bubble Bath Portakal Çiçeği banyo köpüğü olmasının yanı sıra şampuan olarak da tercih edilebilir. Çabuk yağlanan, kırılgan ve hassas saçlarınız varsa, banyo sonrası yumuşacık etkiyi kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Kendinizi şımartmak ve günün koşuşturmacasını en kısa sürede unutmak isterseniz, en özel anlarınızda cildinizin dilinden anlayan bir banyo köpüğü tercih etmenin tam sırası…

Farmasi Bubble Bath Portakal Çiçeği Kullanmanın Yararları

Farmasi Bubble Bath Portakal Çiçeği, güçlendirilmiş formülü ile cilt için çok daha fazlasını sunuyor. Portakal çiçeğinin yapısında bulunan C vitamini sayesinde cilt üzerinde sivilce ve akne problemlerine iyi geliyor. Ayrıca kırışıklıkların görünümünü azaltarak, cilt lekelerinin de düzenli kullanım ile birlikte yok olmasını sağlıyor. Gözenekleri temizleyen ve antioksidan özellik sunan banyo köpüğü sayesinde cildinize karşı en özel bakım rutinine sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir