Farmasi Bubble Bath Beyaz Zambak

Farmasi Bubble Bath Beyaz Zambak

Modern ve hızlı geçen bir hayatın koşturmacası ve iş stresi nedeniyle yorgun düşmüş bedeninize ılık bir banyo esnasında Farmasi Bubble Bath Beyaz Zambak banyo köpüğü ile ferahlık vermeye ne dersiniz? Günün stresi su ile birlikte akıp giderken, vücudunuzdaki gözenekler açılacak ve yorgunluğa sebep olan toksinlerinizden tamamen arınacaksınız. Beyaz zambak özleri içeren zengin formül yapısı ile tüm cildiniz temizlenir ve nemlendirilir. Ayrıca banyonuza yayılan mis gibi kokuların aroması, cildiniz ile aynı zamanda ruhunuzu da canlandırır.

Aromaterapik Etki İle Yeniden Canlanın

Beyaz zambak özü içeren Farmasi banyo köpüğünü küvetinizi doldurduktan sonra bir miktar suya ekleyerek kullanabilirsiniz. Cilt için dinlendirici ve yatıştırıcı etkisi bulunan bu özel özü dilerseniz banyo süngerinize bir miktar ekleyerek de kullanabilirsiniz. Cilt üzerindeki gözenekleri derinlemesine temizleyen, akne ve sivilce oluşumunu engelleyen bitkisel içerikli formülü, masaj yapıldığı zaman kasları dinlendirici etkiye de sahiptir.

İstenilen sıcaklıktaki banyo suyunun içerisine eklenen banyo köpüğü aktif hale geldiğinde en az 20 dakika beklemeniz tavsiye edilir. Böylece üründen alacağınız verim daha da artacaktır. Ayrıca içeriğindeki antioksidan formülü cilt kusurlarının ve lekelerinin giderilmesinde etkili rol oynar. Kısacası Farmasi Bubble Bath Beyaz Zambak özlerinden gelen dinlendirici etkisi sayesinde, aromaterapinin gücünü tüm vücudunuzda hissetmenizi sağlar.

Banyo Köpüğü ve Şampuan Etkisi Bir Arada

Farmasi ürün seçkisi içerisinde özel bir yere sahip olan Farmasi Bubble Bath Beyaz Zambak banyo köpüğü kişisel bakım kategorisinde en gözde ürünler arasındadır. Kalıcı kokusu ve dinlendirici etkisi yanı sıra 500 ml’lik özel boyu ile çok uzun süre kullanmanızı sağlar. Cilt bakımında usta olduğu kadar saç bakımında da etkili olan banyo köpüğünü saç ve saç derinizi güçlendirmek için de güvenle kullanabilirsiniz.

Banyo küvetiniz yoksa dahi sorun değil. Vücudunuza direkt uyguladığınız Farmasi Bubble Bath Beyaz Zambak özü, cildinizin kaybettiği nemi kazandırmaya yetecektir. Cildinizin daha parlak bir görünüme kavuşmasını sağlamak, gün boyu hem bedenen hem de ruhen rahatlamak için kendinize bir şans tanıyın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir