Farmasi Brown Sugar Serisi

Farmasi Brown Sugar Serisi

Farmasi Brown Sugar Serisi Cilt bakımının birçok evresi bulunmaktadır. Cilt için yapılan bakımlardan, el için yapılan bakımlara kadar birçok bakım şekli ve ürünü bulunmaktadır. Kullanılan ürünlerin yeterli olması durumunda cilt parlamaya ve yenilenmeye meyiyli hale gelir. Güzellik salonlarında vakit kaybetmek istemeyen veya fazla para harcamadan bakımını yapmak isteyenler için Farmasi Brown Sugar Serisi idealdir.

Farmasi Brown Sugar Serisi İçeriği

Duş jeli, peelingi, krem losyonu ve el kremi ile muhteşem bir dörtlü olan ürün düzenli kullanımda farkını ortaya koymaktadır. Duş jeli duş sırasında yalnızca cildin temizlenmesinde değil duş sonrasında vücudun yumuşacık olmasında da önemli bir görev üstlenmektedir.

Seri içerisinde ki dört ürünün düzenli olarak kullanılması kısa süre içerisinde sonuçları almanıza yardımcı olacaktır. Daha parlak ve sağlıklı bir cilt için güzellik salonlarında para harcamanıza gerek kalmadan kolay kullanımı ile Farmasi Brown Sugar Serisi farkını ortaya koymaktadır.

Duş Jeli, Peeling ve Losyon kullanımı

Kokusu ile dikkat çeken duş jeli vücutta herhangi bir kuruluğa veya tahrişe neden olmamaktadır. Duş jelinin kullanımı sonrasında peeling yapılması tavsiye edilmektedir. Yumuşayan cildin ölü deriyi atması ve sağlıklı bir parlaklığa kavuşması için bronwn sugar peeling ideal bir üründür. Peeling içerisinde bulunan küçük şeker taneleri cildi çizmeden ve kuruluğa neden olmadan cildin temizlenmesine olanak sağlar. İçerisinde yararlı yağlar içeren peelingi beş günde bir yapılması tavsiye edilmektedir.

Losyon peelingten sonraki adımdır, duştan sonra dinlenmiş ve temizlenmiş cilde uygulanarak cildin nem ihtiyacının karşılanmasına neden olur. Krem losyon yapışkan bir his bırakmadan nemlendirme görevini başarıyla tamamlamaktadır.

El Kremi Kullanımı

Ellerin kuruması özellikle kuru cilde sahip olanlar için can sıkıcı bir sorundur. Kış aylarında soğuktan kaynaklı olarak kuruyan ellerin nemlendirilmesi gereklidir. İyi bir nemlendirici kullanılmaması halinde kuruluğun giderilmesi mümkün olmayacaktır. Kullananların yanından ayırmadığı bir ürün olan Brown sugar el kremi muazzam kokusu ile hayranlık uyandırmaktadır. Sabah akşam istediğiniz her ortamda kolaylıkla kullanabileceğiniz el kremi ile kuruluk problemine kesin çözüm bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir