Farmasi Brave Deep EDP Erkek Parfümü

Farmasi Brave Deep EDP Erkek Parfümü

Zafer Tutkunu

Farmasi Brave Deep EDP Erkek Parfümü, Brave serisinin Brave Deep isimli ürünü ile yine erkekleri, erkekler de bu parfümle kadınları fethetmeye devam ediyor. Bu parfüm de Farmasi’nin diğer kategorilerdeki ürünleri ve diğer erkek parfümleri gibi oldukça iddialı ve kullanıcıları tarafından kalitesi, kalıcılığı ve uygun fiyatı ile çok sevilen bir ürünüdür. Odunsu ve aynı zamanda meyveli kokusu ile günlük kullanım için oldukça uygundur.  

‘Erkeğin Kokusu’ sloganı ile Brave serisi içerisinde yer alan Brave Deep EDP Erkek Parfümü 60 ml’lik sade ama şık şişesiyle de zafer tutkunu, cesur ve hareketli erkekleri temsil etmektedir.

Farmasi Brave Deep EDP Erkek Parfümü’nün Özellikleri

Hafif ve ferah kokusu ile yoğun kokan erkek parfümü tercih etmeyen kullanıcılarımıza hitap eden Farmasi Brave Deep EDP Erkek Parfümü’nün ferah olmasından endişe etmeyin. Son derece yüksek kalıcılık özelliği ve dip notalarındaki odunsu aromalarla dengeyi kurmakta ve erkeğe güçlü ve cesur olma hissini tattırmaktadır. Brave Deep ile denizlerin ferah derinliği ile güneşin yakan sıcağını bir arada hissedecek ve hissettirecek aynı zamanda büyüleyici kokusu ile baş döndüreceksiniz.

Kadınlara kendilerini farklı hissettirebilen pek çok aksesuar ve kozmetik ürünü bulunmatadır ancak erkekler için bu alan oldukça kısıtlıdır. Bu sebeple parfüm kullanımı ve kullanılan parfümün ten uyumu, kalıcılığı ve fiyatı oldukça önemlidir. Farmasi, bir erkeğin bir parfümde aradığı tüm özellikleri bu parfümde bir araya getirmiştir.

Farmasi Brave Deeo EDP Erkek Parfümü’nün İçeriği

Ferahlık, tazelik ve temizlik hissini her erkeğe yakışan odunsu ve erkeksi kokularla bir arada sunmayı başarabilmiş bu parfümde, Farmasi’nin tüm parfümlerinde olduğu gibi üç farklı tonda aromalarla karşılaşacaksınız. Üst notada yer alan limon, mandalina, armut, ananas ve elma ile kendinizi sımsıcak bir yaz gününde mükemmel bir adada gibi hissedecek ve enerjik olacaksınız. Orta notada yer alan marine, kavun, pembe biber ve lavanta ile bu tropikal aromalar hafif bir şekilde yumuşatılacak. Dip notada ise karamel, misk, amber ve paçuli olarak yer alan erkeksi ve yoğun aromalar ile parfümünüz dengelenecek ve ‘Erkeğin Kokusu’nun muazzam etkisine kapılacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir