Farmasi Botanics Herbal Mix Şampuan

Farmasi Botanics Herbal Mix Şampuan

Farmasi Botanics Herbal Mix Şampuan yeşil çay, ıhlamur ağacı, papatya, adaçayı, ısırgan, at kuyruğu özleri ve Provitamin B5 içeriğinden oluşan bitkisel bir şampuandır. Farmasi Herbal Mix Şampuan saçlarınızı özenle temizler. Bitkisel ve doğa dostu bu farmasi şampuan; Farmasi Saç bakım ürünlerinden sadece biridir. Farmasi tüm ürünlerde olduğu gibi saç bakımı konusunda da iddialıdır. Farmasi Herbal Mix Şampuan paraben, silikon ve boya maddesi içermez.

Farmasi ile Doğanın Gücünü Saçlarınızda Hissedin

Saç bakımında en önemli adım olan saç temizliği doğal içeriğiyle Farmasi saç bakım ürünleri ile karşınızda! Farmasi Herbal Mix Şampuan saç kremi kullanmadan saçlarınızın yumuşacık ve ipek gibi olmasını sağlar. İçeriğindeki doğal özler ve B5 sayesinde saç uçlarındaki kırıkları önler, saçlarınızın daha hızlı uzamasını sağlar. Saç dökülmesini önler. Yağlı, kuru her saça uygun kullanımı sayesinde gönül rahatlığı ile ailece kullanabileceğiniz bir üründür.

Farmasi Herbal Mix Şampuan; paraben, silikon ve boya maddeleri içermez. Bu maddelerin cildimizde oluşturduğu kanserojen etkileri artık düşünmeyin! Paraben maddesinin yol açtığı kaşıntı, döküntü ve alerjik reaksiyonları ile uğraşmayın. Farmasi şampuan kullanarak Farmasi’nin çevre dostu ürünleri ile sağlıklı bir doğaya katkıda bulunun.

Farmasi Herbal Mix Şampuan ve Faydaları

Botanics Herbal Mix şampuan içeriğinde bulunan Yeşil Çay, Ihlamur Çiçeği, Papatya Çiçeği, Adaçayı, Isırgan Otu, At Kuyruğu Otu özleri ve temiz içeriği ile saçlarınızı derinlemesine temizlerken, doğanın gücünü saçlarınızda hissetmenizi sağlar. Farmasi saç bakımı ürünleri ile saçlarınızdaki temiz ve ferah etkiyi hissedeceksiniz. İşte Botanics Herbal Mix şampuan’ın özellikleri;

• Provitamin B5 ile saçlarınızı nazikçe temizlerken eşsiz bir bakım sunar.
• Zararlı maddelerden uzak temiz içeriği ile doğa dostudur.
• Paraben, silikon ve boya maddeleri içermez.
• Saçlarınızı yumuşacık yapar, krem kullanmanıza gerek kalmaz.
• Saç kırılmalarını ve saç dökülmelerini önler.
• Kuru ve yağlı saçların dengeye girmesini sağlar.
• Saçların kısa sürede sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar.
• Saçları derinlemesine temizler ve ferahlık verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir