Farmasi Bianca EDP Kadın Parfüm

Farmasi Bianca EDP Kadın Parfüm

Kadın en güzel aksesuarlarından biri hiç şüphesiz parfümlerdir. Kullanılan parfümlerin iklimlere uygun olması kişiyi bunaltmaması ve herkes tarafından beğenilmesi oldukça önemlidir. Her kadın kullandığı parfümün başkaları tarafından beğenilmesini ve hatta sorulmasını ister. Farmasi Bianca EDP Kadın Parfüm herkeste hayranlık uyandırmayı başaran muazzam bir kokudur. İlkbahar ve yaz aylarında kullanımı oldukça uygun olan çiçeksi notalara sahip bir kokudur.

Farmasi Bianca EDP Kadın Parfüm İçerik

Üst notada taze çiçekler, orta notada zambak, beyaz çiçekler ve dip nota da ise sedir ağacı ve amberin bulunduğu oldukça kalıcı bir kokudur. Ağır kokulardan hoşlanmayanlar için ideal bir koku olan Farmasi Bianca EDP Kadın Parfüm 50 ml’ lik özel şişesinde satışa sunulmaktadır.

Parfüm seçimi birçok kadın için oldukça önemlidir, konunun kalıcı olması kadar güzel kokması da önemli bir ayrıntıdır. Kadınların ihtiyaç duydukları her türlü ayrıntılı ön planda tutan Farmasi her anlamda başarılı bir parfüm üretmeyi başarmıştır. Yalnızca günlük kullanım için değil gece kullanım için de uygundur.

Parfüm Seçimleri

Parfüm seçiminin ne kadar önemli olduğunu kadınlar oldukça iyi bilmektedir. Parfümlerin içeriği, üst, orta ve alt notalarında bulunanlar parfümün kokusunu etkilemektedir. Birçok kişinin bildiği üzere parfüm sıkıldığında oluşan ilk koku parfümün gerçek kokusu değildir.

Parfümün gerçek kokusu birkaç saat içerisinde ortaya çıkmaktadır. Farmasi parfümün her notasında kullandığı özel çiçekler ile baharı tek bir şişeye sığdırmayı başarmıştır. Bunaltıcı ve ağır kokuların aksine buram buram çiçek kokan bir içerik listesine sahiptir. Çiçeksi olmasına karşın şekerli bir parfüm değildir, genç yaşlı fark etmeksizin her yaşa uygun olabilecek bir üründür.

Daha Kalıcı Bir Parfüm Elde Etmek

Parfüm
seçimleri kadar kullanımı da önemli bir detaya sahiptir. Kalıcı bir parfüm elde etmek için parfümün çok fazla sıkılması değil doğru bölgelere sıkılması gereklidir. Nabız noktaları parfümün uygulanması gereken en ideal bölgelerdir. Kan dolaşımının fazla olduğu bilek, boyun ve dirsekler kokunun daha hızlı yayılarak kalıcı olmasını sağlamaktadır. Ayrıca kadınlar taraklarına parfüm sıkarak saçlarının da parfüm kokmasını sağlayabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir