Farmasi Bebek Losyonu

Farmasi Bebek Losyonu

Bebeğiniz İçin En İyisi

Farmasi Bebek Losyonu Ebeveynler doğal olarak bebekleri için en iyisini ve en sağlıklısını isterler. Sadece bir sıkıntı olduğunda tedavi aramak değil, yaşanabilecek sıkıntılar için de önceden önlem almaktır onlar için önemli olan. Bu yüzden bebeklerde en çok görülen pişik ve ve tahriş problemleri için daha bebekleri doğmadan aksiyon alırlar. Bebeklerin cildi ise son derece hassas olduğundan, hassas ciltler için bebek losyonu önceden hazır edilir. Tabi seçecekleri losyonun alerjik bebekler için uygun olması, içeriğinde paraben yer almaması, yağ oranının ideal oranlarda olması gibi özelliklerine de oldukça dikkat ederler.

Genelde ilk defa ebeveyn olacak çiftler neyin ne olduklarını tam olarak bilmediklerinden, ‘pahalı olan daha iyidir’ düşüncesiyle bebek alışverişini bu mantıkla yaparlar. Ancak Farmasi, pek çok üründe olduğu gibi bebek ürünleri yelpazesinde de hem bebeğinizi hem sizi düşünmüş ve son derece sağlıklı olması ile birlikte uygun fiyatıyla da pek çok kullanıcımızı fetheden Farmasi Bebek Losyonu’nu sizlere sunmaktadır.

Bebek Losyonu Nasıl Olmalıdır?

Yetişkin bir insanın cildi ile bebek cildi birbirlerinden çok farklıdır. Çok daha hassas ve yetişkinlere göre daha az yağlı olması sebebi ile mutlaka bebekler için özel geliştirilmiş ürünler kullanılmalıdır. Paraben ve renklendirici içermeyen aynı zamanda dermatolojik olarak test edilmiş ürünler tercih edilmelidir. Vitamin ve mineral içermesi, bebeğinizin cildinin beslenmesine yardımcı olacaktır. Bebeğe rahatsızlık hissi vermemesi açısından hızla emilen ürünler kullanılmalıdır. Bebek ciltleri çok hassas olduğundan kullanılacak bebek losyonunun hipoalerjenik olmasına dikkat edilmelidir. Peki tüm bu özellikleri bir arada barındıran bir bebek losyonu nereden bulacağım diye düşünüyorsanız, Farmasi sizin için düşündü bile.

Farmasi Bebek Losyonu’nun Özellikleri

Farmasi, hem bebeğinizin sağlığını hem de sizin maddi ve manevi mutluluğunuzu düşünerek Farmasi Bebek Losyonu’nu üretmiştir. Hodan yağı ile zenginleştirilmiş bu losyon ile bebeğinize masaj yapabilir böylece cildinin nem dengesini koruyabilirsiniz. Hızlı emilen yapısı sayesinde bebeğinize herhangi bir rahatsızlık yaşatmaz. Paraben, silikon, renklendirici boya ve likit parafin içermez. Hipoalejenik olarak test edilmiş olup, alerji riskini en aza indirecek şekilde üretilmiştir. Bebekleriniz için güvenle tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir