Farmasi Be Fit Serinletici ve Makyaj Sabitleyici Yüz Spreyi

Farmasi Be Fit Serinleyici ve Makyaj Sabitleyici Yüz Spreyi

Yaklaşan yaz günleri gelmeden, önleminizi Farmasi Be fit Serinletici ve Sabitleyici Yüz Spreyi edinerek alabilirsiniz. Özellikle bunaltıcı sıcak havalarda yapılan egzersiz ve yorucu iş günleriniz sonrası bu sprey, ferahlamanızı ve makyajınızın akmamasını sağlayarak size güven verecek. Çantanızda taşıyarak her an, her yerde çok boyutlu yüz spreyinin hoş etkisine ulaşabileceksiniz. İçerdiği hoş kokularla parfüm etkisi oluşturarak güzel kokmanızı sağlayacak. Cildi kuru olanlar için nemlendirme özelliği sayesinde cildinizin nem dengesini koruyacak ve nemlendirici krem gibi yapışkanlık hissi vermeyecektir.

Özellikle kış günlerinde cildi kuru olanlarda çatlaklar ve yaralar acı verir. Kuru cilde bakım vermek cilt sağlığınız için önemlidir. Sürekli cildinizi nemlendirmek için ise ellerinizi temiz tutma ihtiyacı hissedersiniz. Yüz spreyinizi yanınızda taşıyarak, elinizi yüzünüze hiç değdirmeden, temiz bir şekilde cildinizi nemlendirebilirsiniz.

Makyaj Sabitleyici Fonksiyonuyla Yüz Spreyi

Eğer titizlikle yaptığınız makyajınızın birkaç saat sonra bozulması sizi hayal kırıklığına uğratıyorsa, Farmasi Be Fit Serinletici ve Sabitleyici Yüz Spreyi, makyaj sabitleme üzerindeki inanılmaz etkisi ile sizin için vazgeçilmez bir ürün olacaktır. Yoğun iş günlerinin, özel gecelerinizin ve hoş davetlerinizin kurtarıcısı olarak makyaj sabitleyici, emek verdiğiniz makyajınızın akmasını ve bozulmasını önler. Makyaj tazelemek için lavaboya gittiğiniz vakti size kazandırır. Hoş kokusu ile çevrenizi etkiler ve kendinize olan güveninizi tazeler. İçerdiği bileşenler sayesinde makyaj öncesi ve hatta sonrası da cildinizi besler. Makyaj yapmasanız bile, serinleyici ve sabitleyici yüz spreyini nemlendirici ve ferahlatıcı olarak kullanabilirsiniz.

Farmasi Be Fit Serinletici ve Makyaj Sabitleyici Yüz Spreyi Nasıl Kullanılır?

Makyaj yapacaksanız, cildinizi temizledikten sonra nemlendirici kreminizi yüzünüze sürün, cildinizin nemi almasını bekleyin ve spreyi yüzünüzden otuz santim uzaklıkta sıkın. Spreyi sıkmadan önce gözlerinizin kapalı olması gerekmektedir. Birkaç dakika bekledikten sonra makyajınızı yapın. Daha sonra on beş dakika daha bekleyin ve uzun saatler boyunca makyajınızın bozulmaması için bir kez daha yüz spreyini uygulayın. Gün içerisinde istediğiniz sıklıkta kullanmanın herhangi bir sakıncası yoktur.

O halde daha güzel ve daha bakımlı görünmek için zaman kaybetmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir