Farmasi Be Fit Renkli Nemlendirici

Farmasi Be Fit Renkli Nemlendirici

Farmasi Be Fit Renkli Nemlendirici Nedir?

Fondötenin verdiği ağırlık hissini taşımayan yeni nesil nemlendiricilerin ince dokulu içeriğinde bulunan cilt renginize uygun pigmentler ile hem cildiniz canlanıp hava alırken hem de doğal bir makyaj görünümüne kavuşmanız artık mümkün. Farmasi Be Fit Renkli Nemlendirici içeriğinde bulunan SPF (güneş koruma faktörü), güneş lekeleri ve erken yaşlanmayı da önlemekte. Renkli nemlendiriciler için kazan-kazan mantığı çalışıyor diyebiliriz. Hem cildi besleyip nemlendirirken, hem de taze ve aydınlık bir cilt olanağı sunmaktadır. Unutmayın, cilt tipinize uygun olarak cildinizi nemlendirmek, yaşın ilerlemesi ile oluşabilecek kırışıklıkların da önüne geçecektir.

Renkli Nemlendiricilerin BB Kremden Farkı Nedir?

Fondöten ve BB kremler her ne kadar inceltilmiş yapıda olsa dahi, cilt yapısındaki gözenekleri kapatarak cildin hava almasına engel teşkil edebilmektedir. Renkli nemlendiriciler, kapatıcı özelliğinin olmasından ziyade doğallık sevenler için cilde hafif bir renk vermesi ile bilinmektedir. Fakat BB kremler cilt kusurlarını kapamak için geliştirilmiştir, asıl görevi nemlendirme olmadığı için renkli nemlendiriciler kadar etkili değildir. Fondötenden daha az kapatıcı ve daha az yoğun olmasına karşın, BB kremler renkli nemlendiricilere göre daha az doğal durabilmektedir. Renkli nemlendiriciler, BB kremle aynı kıvama sahiptir ve az (light) ya da orta (medium) derece kapatıcılık özelliği bulunmaktadır. Renkli nemlendiriciler, terleme durumu için yüzde daha uzun süre kalıcıdır.

Farmasi Be Fit Renkli Nemlendirici Kimler İçin Uygundur?

• Sıcaklarda, sporda, tatilde; terleme ile akmayan ve uzun süre ciltte kalan dokusuyla oldukça ergonomiktir.

• Soğuk havalarda cildinde çatlama oluşan ve cilt kuruluğu yaşayıp da cildini sürekli nemli tutmak isteyenler için ideal bir üründür.

• Makyajsızken de bakımlı görünmek ve dengeli bir cilt görünümü isteyenler için uygundur.

• Akne sorunu yaşayanlar için dermatolog tavsiyesi gereklidir. Akneleri ya da kırmızı noktaları tamamen kapatmak isteyenler için uygun değildir.

• İsteğiniz, cildinizi nemlendirirken bir yandan da yüzünüze hafif bir renk dengesi katmak ise, Farmasi Be Fit Renkli Nemlendirici sizin için en ideal üründür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir