Farmasi BB Mat Ruj

Farmasi BB Mat Ruj

Farmasi BB Mat Ruj özel olarak geliştirilmiş formülü ile dudaklarınızı pürüzsüzleştirir, yumuşacık yapısıyla dudaklarınızı kurutmadan matlığın verdiği o hoş görüntü ile renklendirir. Dudaklarınız kuru ve hassas ise, kurumuş dudaklarınızda oluşan çatlak ve çizgiler ruj sürdüğünüzde ön plana çıkar ve hoş bir görüntü vermez. Oysa Farmasi’nin BB mat rujları dudağınızdaki çizgileri onarır, dudağınıza bakım yaparak nem verir ve pürüzsüz bir görüntüye kavuşmasını sağlar. Bb Mat ruj hafif matlığın verdiği o modern görüntüye kavuşmanızı sağlar.

Farmasi BB Mat Ruj Kurutmayan Yumuşacık Mat Tonlar!

İhtiyacınız Olan Tüm Renkler Bu Seride! Açık ve doğal tonlar olduğu gibi kırmızı ve 2 koyu tonun olduğu harika bir ruj serisi. Rujun mat yapısına uygun doğal renk tonları mat bir görüntü sağlarken aynı zamanda yumuşacık, bakımlı dudaklara sahip olmanızı sağlar.

Farmasi BB Mat Ruj İle En Trend Renkler!

Farmasi makyaj ürünleri, içerik olarak yakaladığı kalitenin yanında, modayı takip ederek en trend seçenekleri sunmasıyla da marka olarak fark yaratmaktadır. En Trend ürünleri tasarlayan Farmasi, Bb Mat rujlarındaki harika tonlarla vazgeçemeyeceğiniz bir ruj serisi. Günlük kullanımın yanında koyu ve kırmızı rengiyle gece ve özel günlerde de tercih edeceğiniz bir ürün.

Uzun Süren Kalıcı Etki ve Bakım

Ruj, makyajdaki tamamlayıcı üründür. Makyajın bütünlüğü, ancak doğru renk tonunun sağlanmasıyla tamamlanır. Makyajın tonlarına göre belirlenen doğru ruj rengi makyajda başarılı bir bitiş sağlar. Rujun renginin doğru seçilmesinin dışında, rujun kalitesi ve yapısı da çok önemlidir. Farmasi BB Mat ruj serisindeki özel tonlar, yumuşak ve mat görüntü, özel içeriği ile sağladığı bakım bu bütünlüğü tamamıyla sağlar.

İşte Farmasi Bb Mat Ruj’un özellikleri;

• Dudaklarınıza hafif ve hoş bir matlık verir.
• Uzun süre kalıcıdır.
• Dudaklardaki çizgileri onarır ve pürüzsüzlük sağlar.
• Dudakları nemlendirerek yumuşacık yapar.
• Özel formülü, içerdiği vitaminleri sayesinde dudaklara bakım yapar.
• Tüm Farmasi ürünleri gibi kaliteli ve hoş renklerde ambalajlara sahiptir.
• Doğal tonları ve ipeksi yapısı ile günlük kullanıma uygundur.
• Özenle seçilmiş 6 özel renk tonuna sahiptir. Pure Nude, Gala, Soft Kiss, Paparazzi, Birthday Chic ve Rebel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir