Farmasi BB Krem

Farmasi BB Krem

Farmasi geliştirdiği cilt sağlığı birleşenleriyle, cildinizin pürüzsüz ve duru bir güzelliğe sahip olmasını sağlarken makyaj alanında da kullandığınız klasik fondötenlerden çok daha etkili bir kreme sahip olmanızı sağlıyor. Farmasi BB krem ile 7 etkiyi 1 arada bulacağınız muhteşem özellikleriyle makyaj yaparken aynı zamanda cildinizi nemlendirecek ve günlük ihtiyaçlarını karşılayabileceksiniz.

Farmasi BB Krem İle 7 Etki Bir Arada

Farmasi BB krem içeriğinde bulundurduğu fındık yapının bütün sağlıklı etkilerinden faydalanmanızı sağlayacaktır. Nem dengesi için ideal olan fındık yağı, cildinizin nefes almasını aynı zamanda vitamin eksiklerinin de giderilmesine yardımcı olacaktır. Doğal argan yağının koruyucu özelliği ve yulaf özünün içerdiği proteinle birlikte cildinizin B vitamini kürünü yapmış olur, mineral eksikliklerini de giderebilirsiniz. Pürüzsüz ve duru bir cilt sağlığı için formüle edilmiş BB krem, B3 vitamini açısından da oldukça zengindir.

• Cildinizin nem dengesini sağlayacaktır.
• B, B3 ve proteinlerle cildinizin akne ve sivilce oluşumunu engeller.
• Kalojen etkiyle cildinizin dış etkilerden korunmasını sağlar.
• 15 SPF faktöriyel sayesinde güneş koruması sağlayacaktır.
• Cildinizin yağlanmasını engeller.
• Yulaf özü sayesinde cildiniz her kullanımda beslenecek ve doğal bir antioksidan etkisi sağlayacaktır.

Farmasi BB Krem Renkleri Nelerdir?

Her cilde uygun ve her ten rengine göre formüle edilmiş olan Farmasi BB krem, koyu ve açık ten rengi olanlar için ideal tonlarda üretilmiştir. Orta renk tonlarından koyuya doğru bir skalaya sahip olan BB fondöten, açık tenliler, esmere yakınlar ve esmerler için ideal bir kullanım sağlayacaktır. Tüm cilt tiplerine uygulanabilir, pürüzsüz ve duru bir cilt için vazgeçemeyeceğiniz bir etkiye sahiptir. BB kremin etkileriyle makyaj yaparken, cilt bakımı uygulayabilirsiniz.

Farmasi BB Krem Nasıl Kullanılmalıdır?

Cilt sağlığınız için Farmasi ürünlerinde bulacağınız natürel etkilerin tamamen cildinize işlemesi için öncelikle cildinizi tamamen temizlemelisiniz. Ardından nazikçe bir pamuk ya da el yardımıyla cildinize yavaş yavaş masaj yaparak sürmeniz gerekmektedir. Bu uygulamaların sonunda dilerseniz diğer makyaj ürünlerini de kullanabilir, günlük makyaj ritüelinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir