Farmasi Baby Soap Bebek Sabunu

Farmasi Baby Soap Bebek Sabunu

Yetişkin ürünlerinde olduğu gibi bebek ürünlerinde de temiz ve sağlıklı yapıya önem veren Farmasi, bebek sabunu konusunda da son derece hassas davranır. Oldukça hassas olan bebek cildi, dışarıdan gelebilecek olumsuz etkilere karşı savunmasızdır. Ayrıca yetişkinlerin cilt yapısına göre iki kat emilim gösterme özelliği nedeniyle, kullanılacak her bir bebek ürünü konusunda kat ve kat hassas olmak gereklidir. En değerli varlığınız olan bebeğiniz için her şeyin en iyisini istediğinizi çok bilen Farmasi Baby Soap bebek sabunu ile sağlıklı olan tüm özellikleri bir arada topluyor.

Farmasi Baby Soap İle Güvenli Kullanım, Nazik Temizlik

Bebeğinizin cildinizi nazikçe temizleyen, temizlerken de ona asla zarar vermeyecek bir bebek sabunu arıyorsanız, Farmasi Baby Soap bebek sabununu tercih edebilirsiniz. Bebek sabununun en değerli özler ile zenginleştirilmiş yumuşak formülü ile pH değeri bebeğinizin cildi ile uyumlu bir yapıdadır. Gerekli tüm testlerden başarı ile geçen bebek sabunu, hipoalerjik bir yapıya sahip olduğunu ispatlamıştır. Böylece alerji riski oluşturmaz. İçerisinde sağlığa zararlı paraben, parfüm, SLES, boya ya da alkol içeriği yoktur. Banyodan sonra bebeğinizin cildinde yumuşak bir his bırakan nazik dokusu, yatıştırıcı bir etki sağladığından kolayca uykuya dalmasını sağlayacak.

Saf ve doğal içeriği ile anne ve babaların favori bebek ürünlerinden biri olan Farmasi Baby Soap bebek sabununu gün içinde dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Neden Farmasi Baby Soap Bebek Sabununu Tercih Etmelisiniz?

• Hassas ciltler üzerinde dermatolojik olarak test edilmiştir.

• Yeni doğan bebek cildinde tahriş ve kurumaya neden olmaz.

• Bakım, temizlik ve nem kaynağı olma gibi özellikleri bir arada sunar.

• Bebeğin nazik cildi için üst düzey bakım ve koruma hedefler.

• İçeriğinde hodan özleri bulunduğu için tamamen doğal özlere sahiptir.

• Tüm vücutta olduğu gibi saç ve yüz temizliğinde de kullanılabilir.

• Bebeğin cildindeki doğal yağ dokusuna zarar vermez. Dolayısıyla kuruluk, kaşıntı, pullanma gibi herhangi bir cilt problemine neden olmaz.

• Yumuşak ve doğal olma özelliği sayesinde istenilen sıklıkta kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir