Farmasi Aydınlatıcı Paleti

Farmasi Aydınlatıcı Paleti

Makyaj kültüründe “highlighter” olarak bilinen aydınlatıcılar, kadınların makyaj çantalarının olmazsa olmaz ürünleri arasındadır. Makyaj yaparken, yüzde dikkat çekmek istenilen yerler için kullanılan aydınlatıcılar, birbirinde güzel ve parlak renklerde üretilirler. Günlük ya da gece makyajının tonuna uygun olarak kullanılan ürünler cilde aydınlık ve taze bir görünüm sunar. Her cilt tonuna uygun, aydınlık ve taze bir görünüm sunan Farmasi Aydınlatıcı Paleti ile mükemmel renk uyumuna imza atabilirsiniz.

3 Farklı Işıltı Tek Bir Palette Toplandı

Her an mükemmel makyajınızın başrolü konumunda olacak olan aydınlatıcı palet ile istediğiniz tonu istediğiniz tür makyajınızda kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Farmasi Aydınlatıcı Paleti’nin yüksek pigmentasyon özelliği sunan yumuşak dokulu renkleri, muhteşem bir ışıltıya sahip olması ile ünlüdür. Yüz hatlarınızın her bir kıvrımını benzersiz şekilde vurgulayan aydınlatıcı palet ile anında parlak ve taze bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ışıltı vermek istediğiniz yerlere istediğiniz miktarda uygulamak, o kadar!

Genellikle elmacık kemiklerinin üst kısmı ile kaç bitimine kadar uygulanan aydınlatıcı renkler, aynı zamanda kaş altına, burun kemiği çizgisine ve dudak üzerindeki kıvrım alanına uygulanır. Mükemmel uygulama için uygun formda bir fırça seçilebileceği gibi, acil durumlarda parmak ile dahi aydınlatıcı uygulaması yapılabilir. Farmasi Aydınlatıcı Paleti‘n muhteşem pigmentasyon yapısı, uygulandığı anda homojen olarak cilde dağılır ve kusursuz bir görünüm sunar.

Farmasi Aydınlatıcı Paleti Kullanımı

Farmasi Aydınlatıcı Paleti‘nde yer alan açık pembe, şeftali pembe ve bronz renkler hakimdir. açık pembe aydınlatıcı tüm cilt tonları ile uyumludur. Böylece beyaz tenlilerden esmerlere kadar her cilt için kullanılabilir. Şeftali ve pembe arasındaki aydınlatıcı renk ise daha çok buğday tenliler ile esmer cilt tonları için muhteşem uyum sağlar. Gece makyajında açık tenli kişiler de tercih edebilir. Paletteki bronz ve şampanya tonları arasında mükemmel geçişe sahip diğer ton ise özellikle yazın bronzlaşmış tende harika uyum sağlar. Farmasi Aydınlatıcı Paleti‘nde yer alan renkleri tek başına kullanabileceğiniz gibi birbiri ile karıştırarak da harika bir makyaj elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir