Farmasi At Kestanesi Yoğun Masaj Kremi

Farmasi At Kestanesi Yoğun Masaj Kremi

Geçmek bilmeyen vücut ağrılarına son vermenin sizce de zamanı gelmedi mi? O halde sizi mucizevi Farmasi At Kestanesi Yoğun Masaj Kremi ile tanıştırmanın zamanı geldi. İçeriğinde bulunan ve ağrılar üzerinde son derece etkili olan Aexcin adlı bitkisel enzim, eklem ağrıları başta olmak üzere sırt ve boyun ağrıları, bel fıtığı, romatizmal hastalıklar ile incinme ve burkulma sonrası ortaya çıkan ağrı ile sızıları tedavi edebiliyor. Özellikle kılcal damarlar üzerinde güçlendirme etkisi olması sayesinde vücuttaki ödem ve şişliği de atabiliyor.

At Kestanesinin Mucizesine İnanın

Adından da anlaşılabileceği gibi kremin içeriğinde at kestanesi ekstrası bulunuyor. Ayrıca ağrı kesici ve antiseptik özelliği ile bilinen sarı kantaron, mentol, nane ve diğer esansiyel yağlar ile desteklenen masaj kremi benzersiz bir rahatlama hissi sağlıyor. Mesaj esnasında ağrıları yok ederken, içeriğindeki Arnika Yağı ve Biberiye Yağı sayesinde cildin kaybettiği nemi de geri kazandırıyor. Ağrının ve sızının hissedildiği alana sürülerek masaj yapılan Farmasi At Kestanesi Yoğun Masaj Kremi, daha ilk uygulamadan sonra bile etkisini gösteriyor. Ferahlık ve dinginlik veren krem, kılcal damarlar üzerinde de etkili olduğu için kan dolaşımını düzenliyor ve varis gibi dolaşım hastalıklarına da son derece iyi geliyor.

Farmasi At Kestanesi Yoğun Masaj Kremi Sayesinde Ağrılara Son

Cilt üzerinde anti inflamatuar etkiye sahip olan olan krem, cilde ton kazandırıyor ve damar sağlığında destekleyici tedavi olarak kullanılabiliyor. Yoğun iyileştirme ve hücre yenilemesi sağlayan yapısı sayesinde cilt sağlıklı ve ışıltı dolu bir görünüme kavuşuyor.

Masaj kremi olmanın çok daha ötesinde özellikler vaat eden Farmasi At Kestanesi Kremi, üstün içeriği ile genç görünmek isteyenlerin de hedefinde yer alıyor. Kırışıklık giderici ve yaşlanma belirtilerini geciktirici etkisi sayesinde parlak ve lekesiz bir cilt oluşturuyor. tüm vücutta olduğu gibi yüzde de oluşan kırmızı kılcal damar görünümünü yok ediyor.

Geceleri yenilenen cilde destek olması için her gece yatmadan bir miktar masaj yağı ile yüze, boyna ve diğer istenilen bölgelere masaj yapabilirsiniz. Ağrısız ve ferahlık bir uykunun keyfi sizi bekliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir