Farmasi Age Reversist Göz Çevresi Bakım Seti

Farmasi Age Reversist Göz Çevresi Bakım Seti

Göz çevresi renk bozuklukları ve derin kırışıklıklardan şikayetçi misiniz? O zaman Farmasi Age Reversist Göz Çevresi Bakım Seti ile zamanı durdurmaya hazır olun! Setin içerisindeki her bir ürün kendi profesyonel alanında çalışır. Düzenli kullanım ile derin kırışıklıkların görünümünü yok eder. Kaz ayakları denilen ince çizgilerin görünümünü hafifletir ve göz altı torbaları sorununa çözüm yolu sunar.

Set İçeriğini Keşfe Çıkın

Farmasi Age Reversist Göz Çevresi Bakım Seti içerisinde 4 adımdan oluşan mucizevi kremler yer alır. Bunlardan kısaca bahsetmek istersek:

  1. Age Reversist Temizleyici Jel

Ciltteki tüm makyaj, ölü hücre kalıntıları ve fazla yağı derinlemesine temizleyen yaşlanma karşıtı temizleyici jel, tüm gözenekleri temizler ve pürüzsüzleştirir. Bir sonraki uygulama için cildi hazırlar ve uzun vadeli canlılık sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur ve dermatolojik olarak test edilmiş, onaylanmıştır.

  1. Age Reversist Serum

Özel içeriğe sahip bu serum, cilt formunu yeniden kazandırır ve yoğun nemlendirme özelliği sağlar. Hassas cilt bariyerini koruyan ve elastikiyet sağlayan serum ile cildinizin ihtiyacı olan tazelenme, onarılma ve kullanılan diğer bakım ürünlerinin cilde daha rahat nüfuz ederek uyumlu çalışmasına yardımcı olur. Hassas ciltler için uygundur.

  1. Göz Çevresi Nemlendirme Kremi

Krem, göz çevresindeki ince çizgiler ile derin kırışıklıkları yoğun nemlendirme ve esneklik kazandırma özelliği sayesinde yok eder. Aynı zamanda cilt nemini dengeleyen harika bir üründür. Uygulandıktan sonra 6 saate kadar yumuşacık ve neme doygun bir cilt yaratır. Hassas ciltlerde dermatolojik olarak test edilen krem, tüm cilt tipleri ile uyumludur.

  1. Age Reversist Göz Kremi

Göz çevresindeki yorgunluk belirtileri ile savaşan, çevresel stres göstergeleri ile başa çıkan göz kremi aynı tüm bu özelliklerinin yanı sıra göz çevresindeki görünmez bir tabaka oluşturur. Böylece hassas göz çevresini dış etkenlere karşı korur. Düzenli kullanım ile birlikte ince çizgilerin ve kırışıklık görünümlerinin azalmasına yardımcı olurken, göz altı torbalarını da yok eder.

  1. Age Reversist Botoks Kremi

İçeriğindeki plankton ekstresi sayesinde anında botoks etkisi yaratan krem, yaşlanma çizgilerinin görünümü doldurur ve çizgileri 15 dakika gibi kısa bir sürede gerginleştirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir