Dr. C. Tuna İntim Temizleme Mendili

Dr. C. Tuna İntim Temizleme Mendili

Dr. C. Tuna intim temizleme mendili, Farmasi tarafından satışa sunulan ürünlerden biridir. Günümüzde temizlik ihtiyacı kadın, erkek cinsiyet farketmeksizin herkesin yerine getirmesi gereken önemli bir husustur. Temizlik kategorisindeki ürünlerin fazla olduğu günümüzde, size uygun olan temizlik ürünü seçmek zor bir hale geliyor. Bu kadar fazla ürünün arasından fiyat ve kalite olarak size uygun ürünü seçmek zor gibi görünse de, Farmasi sayesinde artık bu durum çok daha kolay bir hal aldı.

Dr. C. Tuna İntim Temizleme Mendili Nedir?

Temizleme mendili, pratik ve kullanışlı olduğundan hemen hemen herkesin çantasında bulunan bir üründür. Fiyat performans ve kalite açısından incelediğimizde Dr. C. Tuna intim temizleme mendilinin sizler için en uygun temizlik mendili olduğunu söyleyebiliriz. Gelin hep birlikte bu yazımızda, Farmasi Dr. C. Tuna intim temizleme mendili hakkında merak edilen tüm soruları cevaplayalım.

Dr. C. Tuna İntim Temizleme Mendili Özellikleri

• Doğal formülü sayesinde, pH dengesini sağlar.
• Günlük kullanıma uygun bir temizleme ürünüdür.
• Mendil sayesinde dış genital bölgeye tazelik hissi verir ve kolayca temizler.
• Jinekolojik olarak test edildiğinden gönül rahatlığı ile kullanılabilir.
• Herhangi bir alerjik reaksiyona sebebiyet vermez.
• Hassas ciltliler için de uygun özelliklere sahiptir.
• Hipoallerjenik olarak test edilmiştir.
• Dr. C. Tuna intim temizleme mendilinin içerisinde PARABEN, BOYA ve ALKOL bulunmaz.
• Diğer farmasi ürünleri gibi kimyasal madde kullanımı da azdır.

Geliştirilen yeni formulü sayesinde hafif bir dokusu ve taze bir ferahlığı olan Dr. C. Tuna İntim Temizleme Mendili günün her anında yanınızda olacak. Pratik kullanımı sayesinde sıkıntılı zamanlarda kurtarıcınız olacak bu temizleme mendili, dış genital bölgede uzun süreli temizlik ve ferahlık sağlarken, gün boyunca taze hissetmenize de yardımcı olacak. Bir paketin içerisinde 20 adet temizleme mendili vardır. Fiyat performans açısından da oldukça kaliteli ve uygun bir üründür. Eğer siz de Dr. C. Tuna İntim Temizleme mendilini kullanmıyorsanız, hemen deneyin ve farkı görün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir